Oryginalne fototapety

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2021, 1:18

Oryginalne fototapety

Post autor: Adriana »

Komu z was podobają się fototapety? Moim zdaniem to świetna dekoracja, a do tego szybka i łatwa w montażu. Chyba najbardziej przemawiają do mnie fototapety w stylu vintage, bo taki charakter ma całe moje mieszkanie. Zdecydowalibyście się na taką ozdobę?

antyzbrylacz w soli kuchennej
MarlenaŁ

Re: Oryginalne fototapety

Post autor: MarlenaŁ »

Ja mocno polecam plakaty na ścianę do każdego mieszkania. Nie wymaga to dużego wkładu finansowego a na prawdę daje to super efekt. Każdy może dobrać sobie najlepsze rozwiązanie i dopasować do mieszkania i gustu. Teraz są dostępne bardzo piękne plakaty o wysokiej jakości druku.

ogrodzenie aluminiowe ceny
Marta D.

Re: Oryginalne fototapety do sypialn

Post autor: Marta D. »

Adriana pisze: ↑15 wrz 2021, 7:38 Komu z was podobają się fototapety? Moim zdaniem to świetna dekoracja, a do tego szybka i łatwa w montażu. Chyba najbardziej przemawiają do mnie fototapety w stylu vintage, bo taki charakter ma całe moje mieszkanie. Zdecydowalibyście się na taką ozdobę?
Mi się bardzo podobają fototapety, ale ciężko mi znaleźć taką, która pasowałaby do ściany nad łóżkiem w sypialni. Aktualnie nie mam w tym miejscu żadnych ozdób, bo chciałabym coś oryginalnego, a nie jakiś zwykły obrazek.
Możecie coś polecić?
ODPOWIEDZ