Porządne rolety

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Joachim-61
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 9:38

Porządne rolety

Post autor: Joachim-61 »

Witam. Chcę w najbliższym czasie zainwestować i wymienić wszystkie rolety w mieszkaniu. Wpadła mi w oko oferta firmy dark-roll.pl. Czy ktoś z was zamawiał stamtąd stolarkę okienną? Jakie macie opinie na temat jakości ich produktów?
Awatar użytkownika
maryla-89
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 6:27

Re: Porządne rolety

Post autor: maryla-89 »

W ofercie tego sklepu udało mi się znaleźć markizy tarasowe, których szukałam wszędzie. Z jakości i z ceny jestem naprawdę zadowolona. Poza tym Dark-Roll dostarcza zamówienia na terenie całego kraju, a produkty pochodzą od polskich dostawców, za co należy się ogromny plus.
Miłłosz

Re: Porządne rolety

Post autor: Miłłosz »

Witaj. Jakie miasto was interesuje? My markizy sklepowe zamawialiśmy od Rolostyl http://rolostyl.pl/oferta/markizy-koszowe-poznań. Montaż mieliśmy w Poznaniu. Wszystko poszło bezproblemowo. Wykonują również markizy nad balkon. Spokojnie można podać własne wymiary.
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Porządne rolety

Post autor: Dennis »

Ja osobiście mogę polecić firmę https://www.roltex.wroclaw.pl/, która ma w swojej ofercie szeroki wybór rolet różnego rodzaju. Mam od nich rolety w całym domu i jestem z nich bardzo zadowolony. Łatwo wybrać u nich coś w sam raz dla siebie, a ceny są bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Porządne rolety

Post autor: monry »

Oczywiście kiedy już decydujemy się na takie dekoracje to warto jest zadbać o to, aby były one porządne. Najlepiej wejdź do kilku pomieszczeń gdzie są rolety, żaluzje i plisy i wtedy najlepiej jest dokonać wyboru. Myślę, że to w sumie już jest dość bardzo indywidualna sprawa.
Justyś

Re: Porządne rolety

Post autor: Justyś »

To prawda każdy z nas na pewno chce mieć ładne rolety i jeszcze coraz więcej możliwości wyboru się wtedy pojawia. Jestem zdania, że doskonałym wyborem na dzisiejsze dni są rolety rzymskie i ja właśnie na nie najbardziej się nastawiam. Myślę, że wtedy moje wnętrza całkowicie się odmienią.

tłumaczenia angielski info
syśka

Re: Porządne rolety

Post autor: syśka »

Jak najbardziej mogę polecić żaluzje drewniane . Sama nie tak dawno zdecydowałam się na ich zakup także wybór okazał się dla mnie po prostu doskonały. Ich jakość jest naprawdę bardzo dobra, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z dokonanego wyboru
ODPOWIEDZ