Edukacja - Wyniki XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Jakie studia wybrać? Na jakie kursy i szkolenia warto się wybrać? Które języki powinieneś znać? Rozmawiamy o edukacji, kształceniu i rozwoju.
Żoncia

Edukacja - Wyniki XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Żoncia »

Ciekawa sprawa. Są wyniki XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Najlepszą szkołą w całej Polsce okazało się I Liceum Ogólnokształcące z Wielunia w województwie łódzkim. Jak podaje INFO Wieluń, laureatką finału centralnego została m.in. Wiktoria Kędzierska z I LO w Wieluniu, która zajęła piąte miejsce w Polsce.

Moim zdaniem to dosyć ciekawe, że szkoła z takiego małego miasteczka okazała się najlepsza w kraju. Wygląda na to, że w mniejszych lokalizacjach kształcenie idzie im coraz lepiej. Trzeba zastanowić się, czy dalej jest sens posyłać młodzież do szkół wyłącznie do większych miast.