Odlewki perfum

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Sydoniusz93
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 20:53

Odlewki perfum

Post autor: Sydoniusz93 »

Czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim, jak odlewki perfum? Planuję zamówić sobie kilka różnych zapachów do przetestowania, takich typowo wiosennych i planowałam zamówić po prostu próbki, ale z tergo co widzę na stronie jednej z perfumerii, mają w ofercie właśnie coś takiego jak odlewki i myślę, że to będzie lepsza opcja, bo większą ilość perfum będzie można sprawdzić.
rudy404

Re: Odlewki perfum

Post autor: rudy404 »

Kupiłem kilkukrotnie testery markowych perfum. O ile jest to niezły sposób na odkrycie nowych zapachów tak też i dosyć kosztowny. Dlatego teraz zamierzając kupić nowe perfumy chętniej czytam opisy. Recenzja zamieszczona na stronie https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/creed-aventus przekonała mnie np. do nabycia ekskluzywnej kompozycji Creed Aventus. Idealnie wywarzone, szyprowo-owocowe nuty bardzo przypadły mi do gustu . Pasują do różnych stylizacji. Aromat okazał się też wyjątkowo trwały.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 40
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:00

Re: Odlewki perfum

Post autor: kasiunia »

Już niejednokrotnie słyszałam o odlewkach perfum. Jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowane na jakieś konkretne perfumy, konkretnej marki to warto skorzystać z tej oferty. To właśnie odlewki perfum umożliwjają nam korzystanie z perfum różnych marek. Odlewki perfum to przelane oryginalne perfumy do mniejszych atomizerów, które zapewniają trwałość i zapach. Możemy spróbować kilku marek zanim podejmiemy decyzję o wyborze naszej ulubionej marki.
ODPOWIEDZ