Podgrzewanie wody w domu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Waryn
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2020, 11:03

Podgrzewanie wody w domu

Post autor: Waryn »

W jaki sposób w waszych domach jest podgrzewana woda? Mnie zastanawia instalacja pompy ciepła, tym bardziej że w mojej okolicy działa polecana firma centrumrekuperacji.pl. Ktoś miał z nimi styczność? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Amadeusz-64
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 16:39

Re: Podgrzewanie wody w domu

Post autor: Amadeusz-64 »

Moim zdaniem możesz w pełni polegać na specach z Centrum Rekuperacji. Ja zlecałem im montaż pompy ciepła kilka lat temu i od tamtej pory wszystko działa idealnie i nie miałem dotąd żadnego problemu z awarią.
koleś

Re: Podgrzewanie wody w domu

Post autor: koleś »

Są na to różne sposoby, ale też prawda, że kupując projekt domu, np.: coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/willa-rodzinna-2 , możemy sami zaadaptować sposób ogrzewania. Jednak mało rozsądne jest wybieranie elementów zasilanych przez prąd, jeśli nie planujemy fotowoltaiki.
kaśka

Re: Podgrzewanie wody w domu

Post autor: kaśka »

ja jeszcze mam wodę od dystrybutora https://aquasystem.pl/ Zastanawiam sie nad takim zakupem do naszego domu. Akurat idą świeta wiec była by to idealna okazja na zakupy tego typu. ogólnie picie wody jest mega zdrowe :) wiec moim zdaniem warto kupic cos takiego
aśka

Re: Podgrzewanie wody w domu

Post autor: aśka »

jak oszczędzać wodę przykłady z życia wzięte - co możecie wymienić? Czy takie podgrzewanie wody tradycyjne jest lepsze od innych metod jakie są dostępne na rynku?
Chętnie się dowiem w jaki sposób sprawić by mój dom był bardziej eko. Mowa nie tylko o oszczędzaniu wody ale też o innych metodach wykorzystania na przykład odnawialnych źródeł energii.

gall med kraków
Gamoń

Re: Podgrzewanie wody w domu

Post autor: Gamoń »

W sumie tutaj tak naprawdę najwięcej zależy właśnie od tego na jakie de facto rozwiązanie my sami się zdecydujemy. Jak można zauważyć to bardzo wiele osób skupia się w ostatnim czasie na posiadaniu pompy ciepła. Sam myślałam, nad kupnem tych z firmy Kaisai ale jednak coś mi podpowiadało, że jednak lepiej postawić na inne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ