Ubezpieczenie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ubezman
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2020, 21:36

Ubezpieczenie

Post autor: ubezman »

Czy jest jakiś porządny ubezpieczyciel które nie zdziera z nas skóry? Zależy mi na porządnej i sprawdzonej firmie ubezpieczeniowej.

Przyjaciele polecają mi https://ubezpieczamy24.com/ ale nie wiem co sądzić. Jakie macie zdanie?
kroja

Re: Ubezpieczenie

Post autor: kroja »

Niestety nie znam tej strony, o której wspomniałaś. Ja ubezpieczam się w CUK i nie mam na co narzekać. Dodatkowo, na ich stronie można znaleźć rzetelne porady https://cuk.pl/porady związane z wyborem odpowiedniego dla nas ubezpieczenia. Sprawdź w wolnej chwili, myślę że ta kwestia cię zainteresuje.
os1

Re: Ubezpieczenie

Post autor: os1 »

Również nie znam tej strony, ja i moja rodzina ubezpieczamy auta na CUPomat.pl - https://cupomat.pl
Awatar użytkownika
monry
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Ubezpieczenie

Post autor: monry »

Samych ubezpieczeń jest cała masa i na dobrą sprawę to my sami decydujemy jakie chcemy mieć. Ja jestem zdania, ze świetną praktyką jest również posiadanie ubezpieczenia AC. Nawet jak czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/5-sytuacji-w-ktor ... ssistance/ to faktycznie pojawiają się sytuacje kiedy można wykupić pakiet AC.
Awatar użytkownika
marakas
Posty: 81
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:48

Re: Ubezpieczenie

Post autor: marakas »

AC najlepiej od razu wykupić z OC, gdyż jak się bierze razem to najczęściej jest taniej. Ceny można sobie porównać dzięki kalkulatorowi dostępnemu na https://www.mfind.pl/ . Bardzo wygodna jest ta opcja, bo nie trzeba polegać tylko i wyłącznie na agentach ubezpieczeniowych, można sobie taką polisę samodzielnie przez internet wykupić
Awatar użytkownika
monry
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Ubezpieczenie

Post autor: monry »

Myślę, że również bardzo istotnym jest to abyśmy wiedzieli co nieco na temat NNW. Jak czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-c ... /#kotwica2 to właśnie fajnie jest wiedzieć co obejmuje takie ubezpieczenie i co ono w ogóle oznacza.
Zośka36

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Zośka36 »

Na stronie: http://bobowa24.pl/2020/10/kary-za-brak ... finansowe/ artykuł na temat kar za brak OC. Warto to wiedzieć.
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Ubezpieczenie

Post autor: delta »

Podstawowym celem ubezpieczenia na życie jest ochrona zdrowia i życia ubezpieczonego. W ramach ustalonych warunków polisy na życie ubezpieczyciel gwarantuje ci wypłatę świadczenia w sytuacji śmiertelnego wypadku, dlatego moim zdaniem warto miec takie ubezpieczenie, co powiecie na metlife? Z tego co się orientuje to oni sa najlepsi http://Mojapolisaonline.pl
jaś

Re: Ubezpieczenie

Post autor: jaś »

jak załatwić ubezpieczenie niemcy bez znajomości języka?
postanowiliśmy z żoną przenieść się do Niemiec na jakiś czas planujemy wyprowadzkę za dwa miesiące czytałam że w Niemczech jest obowiązkowe ubezpieczenie samochodu a także obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne czy może Wiecie coś więcej?
iguśka547

Re: Ubezpieczenie

Post autor: iguśka547 »

Zanim podpisze się jakąkolwiek umowę z ubezpieczycielem, trzeba dokładnie ja przeczytać i przeanalizować. Oddać do przejrzenia osobie, która się na tym zna, aby wychwyciła wszystkie kruczki które mogłyby być przyczyną późniejszych problemów ubezpieczonego. Na razie to najlepsza wg mnie okazała się agencja http://Mojapolisaonline.pl, mają najlepsze polisy na życie. Bo niestety inni to próbowali mnie oszukać :/
Oła

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Oła »

Cześć wszystkim, jeżeli ktoś szuka ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjnego lub nieruchomości to warto skorzystać z zaufanej agencji. Szeroki wybór polis jest uhttp://Mojapo(...)ine.pl. Możliwość wyporu spośród wielu ofert ubezpieczenia dopasowanego indywidualnie do każdego klienta.
Tońka

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Tońka »

Moim zdaniem dobrze jest przejrzeć i porównać ze sobą kilka ofert, zanim podejmiesz decyzję. Na stronie http://Mojapolisaonline.pl znajdziesz wiele ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Warto sprawdzić, może znajdziesz to, czego szukasz w korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
monry
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Ubezpieczenie

Post autor: monry »

Ja także jestem zdania, że posiadanie dobrego ubezpieczenia OC na nasze auto jest czymś ważnym i oczywiście niezbędnym. Jeśli ktoś się w ogóle interesuje tą tematyką to polecam zapoznanie się z artykułem https://kioskpolis.pl/wartosc-rzeczywista-pojazdu/ gdzie bardzo fajnie napisano czy jest wartość rzeczywista pojazdu.
ODPOWIEDZ