Wszystko o książkach

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
flora_62
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 20:40

Wszystko o książkach

Post autor: flora_62 »

Hej! Pomyślałam, że w tym wątku możemy dzielić się ostatnio przeczytanymi książkami, polecać je itd. Co o tym myślicie? Możecie też dać znać, jakie książki najczęściej czytacie. U mnie są to głównie książki przyrodnicze, od których uginają mi się regały, ale oczywiście wciąż mi mało. Chyba każdy mól książkowy tak ma, prawda?
natuś

Re: Wszystko o książkach

Post autor: natuś »

Jeśli chodzi o mnie to kocham naszą polską literaturę i w ostatnim czasie przenoszę się w świat naszego znakomitego i wybitnego pisarza, jakim jest Stanisław Lem. Ten rok jest dla niego bardzo szczególny, bo obchodzimy w nim setną rocznicę jego urodzin i z tego też powodu IAM zorganizował piękny festiwal w Wiedniu, w którym oczywiście brałam udział i oglądałam super spektakle o tematyce science-fiction, za którą osobiście przepadam. Fajnie, że choreografia była inspirowana twórczością Lema :)
Awatar użytkownika
monry
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Wszystko o książkach

Post autor: monry »

Tak naprawdę ja raczej nie jestem w stanie sobie wyobrazić teraz życia bez książek i muszę przyznać, że mam ich całą masę u mnie w domu. Nawet niektóre z nich już sprzedałem poprzez skup książek https://skupksiazekonline.pl/ i dla mnie to jest bardzo dobra opcja.
ODPOWIEDZ