Drewniane schody

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
laura1974
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 12:37

Drewniane schody

Post autor: laura1974 »

Cześć forumowicze! Od bardzo dawna chciałam mieć w domu schody wykonane z drewna wraz z balustradami. Jakiś czas temu w oko wpadła mi oferta producenta fizia.pl. Czy korzystaliście z ich usług? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Ewald83
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 1:10

Re: Drewniane schody

Post autor: Ewald83 »

Potrzebne były mi drzwi specjalnego przeznaczenia, a konkretnie drzwi dymoszczelne i właśnie takie zamówiłem w zakładzie Fizia. Producent spełnił moje oczekiwania co do jakości, także złego słowa powiedzieć nie mogę.
jeńka123

Re: Drewniane schody

Post autor: jeńka123 »

Jeśli chodzi o elementy drewniane dla domu, to ja miałam ostatnio problem ze znalezieniem dobrych drzwi wewnętrznych. Na szczęście trafiłam na firmę Kornik https://kornik.com.pl/k/drzwi-wewnetrzne/. Bardzo profesjonalne podejście, wszystko zrobione w terminie
aśka

Re: Drewniane schody

Post autor: aśka »

ja wybrałam bardzo proste oświetlenie na schody, punktowe. Ledy oczywiście żeby było energooszczędnie ale może zdecyduje się na oświetlenie sufitowe skoff. Z tej samej firmy zamawiałam właśnie na schody drewniane w domu. Znacie ją?
Macie jakies polecenie sufitowego oświetlenia? Chętnie się dowiem :)
jaś

Re: Drewniane schody

Post autor: jaś »

a czy wiecie, gdzie załatwie projekt oświetlenia przychodni?
zależy mi na tym żeby pojechać został dokonany przez nowoczesną firmę która na przykład użyje energooszczędnych rozwiązań mamy dojść przestarzały instalacje przez co rachunki za prąd przychodzą i niesamowicie wysokie
ODPOWIEDZ