Ekologiczny dom

Poruszamy tu tematy związane z organizacją, sprzątaniem i urządzaniem domu. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
maksa1980
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 15:55

Ekologiczny dom

Post autor: maksa1980 »

Witajcie :)
Jakie rozwiązania można zaprowadzić w domu, żeby stał się bardziej ekologiczny? Ja doszłam do wniosku, że warto byłoby zainwestować w kolektor słoneczny, szczególnie że w mojej okolicy działa specjalizująca się w takich instalacjach firma Cieplik. Słyszeliście o nich?
Awatar użytkownika
Wanessa95
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 23:49

Re: Ekologiczny dom

Post autor: Wanessa95 »

Oczywiście, że słyszałam, a nawet zlecałam im montaż powietrznej pompy ciepła. Powiedzieć, że się na tym znają to według mnie za mało. Do pracy podchodzą z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Są bezkonkurencyjni!
Paweł190827

Re: Ekologiczny dom

Post autor: Paweł190827 »

Jeżeli szukasz ekologicznego domu i chciałbyś go kupić, to z pewnością możesz poszukać takich domów na tym serwisie ogłoszeniowym, który zajmuje się nieruchomościami - domy na sprzedaż :D :D Mam nadzieję, że znajdziesz tam to czego szukasz i będziesz zadowolony z zakupu! :) :)

niedoczynności tarczycy leczenie
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Ekologiczny dom

Post autor: monry »

Niestety ja nie miałem jeszcze okazji mieszkać w takim domu, ale nigdy nie wiadomo kiedy może taka sytuacja się przytrafić. Moim zdaniem bardzo fajną opcją jest współpraca z firmą https://skupujemym.pl/ która zajmuje się kompleksowym skupowaniem różnego rodzaju nieruchomości.
ODPOWIEDZ