Igom.com.pl - opinie

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
Rafaela
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2020, 19:50

Igom.com.pl - opinie

Post autor: Rafaela »

Witajcie! Chciałabym podpytać, co sadzicie o zabawkach i materiałach edukacyjnych ze strony Igom? Chciałabym nawiązać z nimi stała współpracę, ale nie ukrywam, że bardzo liczę na Wasza pomoc i opinie.
Awatar użytkownika
marin93
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 16:11

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: marin93 »

Teraz w czasie pandemii korzystam z ich zabawek, które są łatwe w dezynfekcji. To teraz niezwykle ważne ze względów bezpieczeństwa oraz wygody pracy.
Awatar użytkownika
Leszek79
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 14:23

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Leszek79 »

Igom ma super produkty edukacyjne. Na szczególna uwagę zasługuje seria ich autorskich produktów, które zostały opracowane przez profesjonalistów.
Awatar użytkownika
Miłowita1995
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 9:28

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Miłowita1995 »

Z pozoru to zwykłe zabawki, ale Igom opracował je tak, aby miały przede wszystkim walory edukacyjne i skupiały uwagę dzieci.
Awatar użytkownika
placyd1971
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 7:39

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: placyd1971 »

Współpracuję już z nimi od wielu lat. Firma działa z naciskiem na partnerstwo i uczciwość. Zawsze informują mnie o fajnych promocjach i nowościach. Polecam

wapń działanie
Awatar użytkownika
laila-76
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:29

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: laila-76 »

Maja świetna serie materiałów do nauki pierwszej pomocy - od pakietów multimedialnych po potrzebny sprzęt taki jak profesjonalne apteczki, czy ambuł do resustytacji.
Awatar użytkownika
Irmina-75
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 1:43

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Irmina-75 »

Ich produkty pobudzają kreatywność i chęć poznawania świata u dzieci. Sa profesjonalne opracowane i całkowicie bezpieczne.
Awatar użytkownika
Zoja-94
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 6:28

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Zoja-94 »

W naszym przedszkolu ich chusta do balansowania to prawdziwy hit. Dzieci często o to proszą, abyśmy wykorzystali ja podczas wspólnych zabaw.

google earth online android
Awatar użytkownika
Joachima-70
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 3:34

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Joachima-70 »

W przypadku produktów Igom, ich ceny są adekwatne do jakości. Sa wytrzymałe, odpowiednio przygotowane pod względem technicznym i merytorycznym.
Awatar użytkownika
Ludmiła1991
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 2:24

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Ludmiła1991 »

W związku z obecna sytuacja na świecie, temat dezynfekcji jest bardzo aktualny. Kupując u nich materiały edukacyjne, można zapatrzeć się również produkty ochronne.
Awatar użytkownika
Rajner
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 20:32

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Rajner »

W Igom cały czas rozwijają swoja ofertę. Moim zdaniem obecnie hitem jest gra wesołe programowanie, która ma wprowadzić dzieci w świat kodowania. Spotkałam się z bardzo pozytywnymi opiniami na ten temat.
Awatar użytkownika
Ewarysta-64
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 4:21

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Ewarysta-64 »

Produkty, czas realizacji zamówienia oraz wysyłkę - wszystko oceniam w skali od 1 do 5 na 5 z plusem. Polecam
Awatar użytkownika
Stoigniew1960
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 15:23

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Stoigniew1960 »

Szukając prezentu dla moich wnuków natrafiłem na ich ofertę. Kupiłem w Igom na próbę grę edukacyjna, która bardzo spodobała się dzieciom. Teraz kupuje już tylko tam.
Awatar użytkownika
antoni
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 22:02

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: antoni »

Igom to firma z ponad 13-letnim stażem pracy. Wzbudza moje zaufanie i z uwaga obserwuje, jak się rozwija. Chętnie korzystam z ich materiałów edukacyjnych i multimedialnych.
Awatar użytkownika
Hipolita1962
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:00

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Hipolita1962 »

Wszystkie produkty Igom są przyjazne dzieciom i ich opiekunom oraz rodzicom. Istotna rolę przy wyborze odgrywa również cena, która nie przeraża i jest uzasadniona przez wysoka jakość produktów.
Awatar użytkownika
berenika97
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 22:19

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: berenika97 »

Świetnym produktem do nauki dla dzieci, jak również do przedszkoli, czy szkół podstawowych jest "Antosia uczy i ostrzega". Jest to audiobook i słuchowisko, które w przystępny sposób uczy dzieci o bezpieczeństwie. polecam
Awatar użytkownika
roman68
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 17:20

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: roman68 »

Dla młodzieży w różnym wieku dobrym materiałem edukacyjnym będzie Szkoła ratowników. To film dzięki któremu można nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. Testowałem ten produkt w kilku klasach 6-8 i uczniowie odnieśli na prawdę super wyniki.
Awatar użytkownika
Semira1979
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 23:21

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Semira1979 »

Potwierdzam, to na prawdę świetny materiał. Dobrym uzupełnieniem będą Tablice pierwszej pomocy. Podsumowują najważniejsze informację i dzięki nim łatwiej jest utrwalić dużą ilość materiału.
Awatar użytkownika
Teofila_89
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 0:37

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Teofila_89 »

Ja skorzystałam z oferty zakupu tablic historycznych dla dzieci dotyczących rocznicy 100-lecia uzyskania niepodległości. To dobre podsumowanie i okazja do zapamiętania najważniejszych wydarzeń.
Awatar użytkownika
bodosław1983
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 1:11

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: bodosław1983 »

Polecam szkolenie "Jak wdrożyć nauczanie hybrydowe". To temat bardzo na czasie, ponieważ wielu z nas, nauczycieli musiało nagle przestawić się na zupełnie inny tryb nauczania. Niestety nie uzyskaliśmy do tego niezbędnych materiałów i wskazówek. To szkolenie porządkuje zdobyte do tej pory informacje oraz daje wiele możliwości jak takie nauczanie efektywnie wdrożyć.
Awatar użytkownika
Mojra1985
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 22:38

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Mojra1985 »

U mnie dyrekcja przedszkola dostarczyła nam ostatnio szkolenie kodowanie na dywanie. Szkolenie jest zakończone akredytowanym przez Kuratorium Oświaty zaświadczeniem. Dzięki niemu można nauczyć się jak rozwinąć u dzieci pasję do programowania od najmłodszych lat.
Awatar użytkownika
zelislawa-68
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 16:15

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: zelislawa-68 »

Wszystkie produkty marki igom są najwyższej jakości, dają duże możliwości rozwoju dzieci i młodzieży, są przyjemne dla oka i bardzo estetyczne.
Awatar użytkownika
Zaneta-74
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 23:57

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Zaneta-74 »

Polecam produkty Igom również do zabawy w domu. Ostatnio podczas pandemii szukam wszelkich sposobów, żeby odciągnąć dzieci od telewizora. Dla najmłodszej kupiłam alfabet magnetyczny. Literki są w całym domu, ale widzę że bardzo przypadły mojemu szkrabowi do gustu.
Awatar użytkownika
Juta_96
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 11:57

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Juta_96 »

Jako początkująca przedszkolanka widzę jak duże znaczenie dla rozwoju dziecka ma nauka sensoryki. W naszym przedszkolu korzystamy z zabawek do tego przystosowanych z Igom i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Ładysław-75
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 2:39

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Ładysław-75 »

Jak w każdej placówce edukacyjnej musieliśmy wdrożyć szczególne zasady bezpieczeństwa. Dezynfekcja ma tutaj bardzo kluczowe znaczenie, dlatego postawiliśmy na produkty z Igom bo to sprawdzona i wiarygodna firma.
Awatar użytkownika
eliasz_82
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 4:53

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: eliasz_82 »

Jeśli potrzebujecie dłuższej chwili dla siebie i wszystkie pomysły na zabawę zostały wykorzystane, polecam zakup zabawek interaktywnych, które zaangażują Wasze dziecko nawet na kilka godzin ;)
Awatar użytkownika
Miłorad74
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2020, 22:41

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Miłorad74 »

Igom to niezawodna firma, która ma wiele propozycji nauki przez zabawę dla dzieci i młodzieży, jak również oferuje możliwości rozwoju nauczycielom. Współpracujemy z nimi od lat. Polecam.
Awatar użytkownika
Aida78
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:59

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Aida78 »

Ja na czas pandemii z dzieckiem w domu polecam samoprzylepną tablicę kredową. To świetna zabawa dla dziecka. Tablicę można umieścić na prawdę wszędzie, daje dużo możliwości zabawy.
Awatar użytkownika
Salma
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:44

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Salma »

Preferujemy z mężem tradycyjne zabawki wykonane z drewna i również tego typu produkty Igom ma w swojej ofercie. Są przepiękne i bardzo bezpieczne.
Awatar użytkownika
franciszek
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 13:57

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: franciszek »

Ostatnio brakowało mi już pomysłu, jak uaktywnić swoje dzieci, żeby nie siedziały cały czas przed telewizorem. Trafiłem na stronę Igom, gdzie znalazłem przystępne cenowo propozycje zajęć ruchowych. Polecam
Joleśka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Joleśka »

Czasy są dość trudne, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju szkolenia, kursy, ale na szczęście dostępne są też https://igom.com.pl/kategoria/szkolenia-online-dla-nauczycieli-i-dyrektorow/ miałam okazję z takiego skorzystać właśnie w Igom. Jestem zadowolona, sporo merytorycznej wiedzy, którą będę mogła wykorzystać w trakcie pracy. Pomimo utrudnień, nie powinniśmy rezygnować z ciągłego rozwoju.
Hańka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Hańka »

Jestem zachwycona że jest możliwość skorzystania ze szkolenia online dla nauczycieli w firmie Igom. Szkolenie zorganizowane na najwyższym poziomie. Naprawdę warto skorzystać.
Monikś

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Monikś »

Nasi nauczyciele również mieli okazję skorzystać ze szkoleń organizowanych przez Igom cieszę się, że polecono mi właśnie ich, bo poziom przygotowania szkolenia i dawka merytorycznej wiedzy naprawdę robi wrażenie.
Draśka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Draśka »

Zakupiłam w sklepie Igom takie artykuły jak mata do zajęć ruchowych - do zajęć z dziećmi. Mata wykonana jest bardzo profesjonalnie, jest z wysokiej jakości materiałów. Polecam.
Taraś

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Taraś »

Przed wprowadzeniem obostrzeń miałam okazję jeszcze kilka razy zorganizować spotkania z dzieciakami w ramach terapii. Ze swojej strony wielki ukłon ze strony Igom, że wiedzą jak ważna jest dezynfekcja w obecnych czasach i wprowadzili preparaty do dezynfekcji do swojej oferty. Można wszystko zamówić za jednym razem.
Naraśka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Naraśka »

Ja właśnie ze względu na pandemię zamówiłam na stronie Igom pulsoksymetr napalcowy, to jest urządzenie, które warto mieć w domu. Jestem zadowolona, mam dobry sprzęt w przystępnej cenie. Sprawdza się. Polecam.
Małek

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Małek »

Świetne zabawki edukacyjne. Ciekawe, rozwijające i wciągające każde dziecko do nauki przez zabawę. Świetny kontakt ze sklepem i pełne profesjonalne wsparcie. Super.
draże

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: draże »

Zakupiłam w tym sklepie stół składany turystyczny, świetnie się sprawdza na biwakach. Zwłaszcza w tym roku, gdy bezpieczniej było pojechać na odludzie niż do kurortu turystycznego. Dobra jakość i fajna cena.
Bińka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Bińka »

Ja jestem zwolennikiem nauki poprze zabawę i wiem, że w Igom można kupić świetnej jakości, bardzo dobrze przygotowane materiały edukacyjne zamawiałam już kilkukrotnie, ciągle korzystamy. Polecam.

herbaty kraków
Hańka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Hańka »

Prowadzę niewielkie prywatne przedszkole i powiem szczerze, że jeśli chodzi o materiały edukacyjne do przedszkoli do Igom jest naprawdę godnym polecenia sklepem. Zamówiłam u nich naprawdę sporo i na pewno zamówię podobnie. Jestem zadowolona z jakości i cen.
Sześć

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Sześć »

Zakupiłam właśnie Pulsoksymetr napalcowy i powiem szczerze: jestem zadowolona. Bardzo szybka przesyłka, produkt wysokiej jakości, zakupy bardzo udane. Polecam.
Gośka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Gośka »

Ależ fajna maty Wesołe programowanie. Ja zainteresowałam się kodowaniem dopiero jako dorosły człowiek, a teraz dzieci mogą już próbować swoich sił. Świetnie że ktoś na to wpadł. Bardzo polecam. Warto.
Nośki

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Nośki »

Ogólnie zabawki edukacyjne, maty, puzzle itp. w sklepie Igom, są świetnej jakości. Jestem zadowolona z zakupów. Polecam sklep - świetny kontakt i fachowa obsługa.
Maślanka

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Maślanka »

Pracuję jako pomoc w przedszkolu (jestem jeszcze w trakcie studiów) i z oferty IGOM mamy sporo zabawek edukacyjnych. Między innymi świetną matę do zajęć ruchowych, którą uwielbiają dzieciaki. W końcu najlepszą metodą jest nauka poprzez zabawę.
Liście

Re: Igom.com.pl - opinie

Post autor: Liście »

Polecam sklep Igom, zwłaszcza zabawki i maty edukacyjne. Świetnie wykonane i przemyślane, pomysłowe i kreatywne. Super sprawa.
ODPOWIEDZ