Krem pielęgnujący

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 91
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Krem pielęgnujący

Post autor: Tomasz96 »

Pamiętajcie, że wybór kremów pielęgnujących Wasze dłonie jest bardzo ważną decyzją. Warto zajrzeć do https://victoriavynn.com/ i sprawdzić, które z nich sprawdzą się najkorzystniej. Musicie o tym pamiętać, bo w końcu chodzi o Wasze zdrowie.
Awatar użytkownika
szałas
Posty: 30
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:16

Re: Krem pielęgnujący

Post autor: szałas »

Nie tylko duży wybór kremów do pielęgnacji dłoni jest dużo ogólnie coraz więcej jest dostępnych kremów również na wszelakie rany skóry. Ja ze względu na moją pracę mam strasznie podrażnioną skórę dlatego też potrzebuję takiego kremu który nie tylko nawilży moją skórę, ale również wyleczy wszelkiego typu zadrapania czy otarcia. I taki właśnie jest octenicare idealnie poradzi sobie z otarciami czy innymi ranami skóry
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Krem pielęgnujący

Post autor: delta »

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry twarzy i nie tylko, to kosmetyki www.skin79-polska.pl są w tym bardzo dobre, poza tym mają dość wszechstronną gamę środków bo i środki do demakijażu, i antyperspiranty, i maseczki różnego rodzaju, ogólnie mówiąc, sporo tego :)
Awatar użytkownika
tulip
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:21

Re: Krem pielęgnujący

Post autor: tulip »

Słyszałam też ostatnio o lekach i kosmetykach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał. Podobno w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Popytaj o tę możliwość - taki krem dopasowany idealnie do Twojej cery sprawdzi się najlepiej.
Ość

Re: Krem pielęgnujący

Post autor: Ość »

tulip pisze: ↑28 mar 2021, 10:27 Słyszałam też ostatnio o lekach i kosmetykach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał. Podobno w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Popytaj o tę możliwość - taki krem dopasowany idealnie do Twojej cery sprawdzi się najlepiej.
A orientujesz się może, czy każda apteka DOZ ma takie zaplecze i w każdej aptece wykonują leki recepturowe?
Paweł L.

Re: Krem pielęgnujący

Post autor: Paweł L. »

Jeśli zastanawiacie się nad tym jaką pielęgnację zastosować dla cery z trądzikiem różowatym zajrzyjcie na stronę https://poznajacnerose.pl/. Można tam znaleźć przydatne wskazówki oraz ofertę produktów przeznaczonych do cery z takimi problemami.
___________________________________________________________________
ODPOWIEDZ