Sklep z zabawkami super-toys.pl

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Awatar użytkownika
juta85
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 18:38

Sklep z zabawkami super-toys.pl

Post autor: juta85 »

Słyszeliście o internetowym sklepie z zabawkami super-toys.pl? Jeśli ktoś z was robił tam zakupy, to koniecznie podzielcie się opiniami! Czas zastanowić się nad świątecznym prezentami, a w mojej rodzinie dzieci jest dość dużo:)
Awatar użytkownika
Bronislawa-70
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 11:39

Re: Sklep z zabawkami super-toys.pl

Post autor: Bronislawa-70 »

Dla mnie ten sklep z zabawkami był jak zbawienia. Mój syn szczególnie upodobał sobie ich samochody na akumulator, które swoją drogą są naprawdę porządne, a mimo to mają przystępną cenę. Serdecznie polecam Super Toys!
MAŁPISZON_pl

Re: Sklep z zabawkami super-toys.pl

Post autor: MAŁPISZON_pl »

Dobry pomysł na prezent dla dziecka na urodziny - to drabinka gimnastyczna drewniana lub metalowa do pokoju.
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Sklep z zabawkami super-toys.pl

Post autor: monry »

Nie znam niestety tych sklepów, ale jak najbardziej prawdą jest, że w w dzisiejszych czasach bardzo wiele zabawek działa na akumulatory. Ja również całkiem niedawno miałem okazję zapoznać się z wpisem https://strefainzyniera.pl/artykul/1173 ... torow-nimh gdzie fajnie wyjaśniono to, gdzie akumulatory Ni-MH można zastosować.

usuwanie wosku z dywanu
ODPOWIEDZ