Szkolenia BHP

Jakie studia wybrać? Na jakie kursy i szkolenia warto się wybrać? Które języki powinieneś znać? Rozmawiamy o edukacji, kształceniu i rozwoju.
Awatar użytkownika
roland1962
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 17:39

Szkolenia BHP

Post autor: roland1962 »

Cześć. Niedługo będę musiał zapisać się na okresowe szkolenie BHP. Na oku mam ofertę szkoleniabhp-online24.pl. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was z niej korzystał? Polecacie? Koniecznie dajcie znać.

ścianka wspinaczkowa kraków wielicka
Awatar użytkownika
Jan1989
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 23:41

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Jan1989 »

Teraz firma oferuje szkolenia BHP online, co jest moim zdaniem ogromnym ułatwieniem. Otrzymujesz oczywiście certyfikat, a wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały i zgodnie z obowiązującym prawem. Serdecznie polecam.
Szymuś17

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Szymuś17 »

Witam! Poszukuje dobrej jakości kasku do pracy. Słyszałem dużo dobrych opinii o produktach ze sklepu BHP Technik https://bhptechnik.pl/ochrona-glowy-25. Chciałbym poznać opinię innych osób, które zamawiały coś z tej strony. Co sądzicie o ich produktach?

ławostoły szklane
vanda

Re: Szkolenia BHP

Post autor: vanda »

Szymuś17 pisze: ↑01 maja 2021, 15:02 Witam! Poszukuje dobrej jakości kasku do pracy. Słyszałem dużo dobrych opinii o produktach ze sklepu BHP Technik https://bhptechnik.pl/ochrona-glowy-25. Chciałbym poznać opinię innych osób, które zamawiały coś z tej strony. Co sądzicie o ich produktach?
Wydaje mi się oczywistym, żeby jednak mimo wszystko mieć odpowiednie wyposażenie w firmie. Te placówki, które o tym zapominają, nie są wcale przeze mnie doceniane. Chodzi jednak o to, by pracownik mógł w pełni pracować, bez obawy o zdrowie. No i dlatego apteczki ścienne i gaśnice mamy w każdym holu.
larsU

Re: Szkolenia BHP

Post autor: larsU »

Szkolenia bhp to podstawa w każdej firmie, trzeba o nich pamiętać. Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to sprawdzi wam się firma Inka. Są świetnymi specjalistami w tym temacie, zapewniają doskonałych instruktorów i mają w porządku ceny. Dodam jeszcze, że oprócz szkoleń oferują też instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy gaśnic czy nadzór bhp. Warto mieć na nich namiar, ja jestem ze współpracy z nimi bardzo zadowolony, jak najlepiej ich oceniam.
sotka

Re: Szkolenia BHP

Post autor: sotka »

I jak, udało wam się znaleźć już namiar na firmę która przeprowadza szkolenia BHP? Jeśli nadal się rozglądacie i nie wiecie na które usługi się zdecydować, to ja serdecznie polecam Ekofit. Działają od wielu lat na polskim rynku, a co za tym idzie - mają odpowiednie doświadczenie.
pyrka

Re: Szkolenia BHP

Post autor: pyrka »

Jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników w magazynie, instrukcje przeciwpożarowe powinny być zawsze najwyższym priorytetem. Jest to nie tylko wymóg prawny, ale także moralny obowiązek, aby upewnić się, że wszyscy pracownicy są świadomi właściwych procedur w przypadku zagrożenia pożarowego.
ODPOWIEDZ