Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Apolinary-95
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 19:08

Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: Apolinary-95 »

Witam!
Czy waszym zdaniem opłacane dla firm jest inwestowanie w panele fotowoltaiczne? Pytam, bo zainteresowała mnie oferta fotowoltaika.gft.pl, a, szczerze mówiąc, już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem w taką instalację.
Awatar użytkownika
sylwan
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 13:58

Re: Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: sylwan »

Ja uważam, że zarówno fotowoltaika dla domu, jak i dla firmy jest opłacalna. Warto też skorzystać z usług doświadczonych specjalistów, a tacy właśnie pracują w GFT Inteligentny Dom. Fachowo doradzają, sprawnie montują i dbają o dokumentację. Nic dodać, nic ująć.
koleś

Re: Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: koleś »

Nie dziwię się, że zaczęliście o to pytać, bo coraz więcej firm widzi, jak ważne jest to, żeby zadbać o oszczędności, ale i o środowisko. Ja mogę Wam podpowiedzieć, że firma ABC SUN ENERGRY GRUPA https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share może Wam podłączyć odpowiednie wyposażenie i nie tylko. Mają sporo rozwiązań o różnej mocy przetwarzania. Warto do nich napisać.
Miłkos09

Re: Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: Miłkos09 »

Ja właśnie u siebie w firmie zdecydowałem się na fotowoltaika siedlce ponieważ szukałem oszczędności. Na stronie tej firmy znalazłem idealną ofertę własnie dla firm i koniecznie z niej skorzystałem. Dodatkowo na stronie są informację o dotacjach co również jest przydatne. Polecam
Awatar użytkownika
aduska
Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:12

Re: Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: aduska »

no jasne, ze montaz paneli fotowoltaicznych jest oplacalny, mozna ladnie zaoszczedzic a jeszcze do tego wszystkiego ubiegac sie o dotacje :) firma Levada kompleksowo wszystkim sie zajmie, od montazu po pomoc w przygotowaniu wniosku
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: delta »

Warto się pokusić na https://nekoenergia.pl/ Mają naprawde konkretne i solidne te ceny :) Ja tam jestem zadowolona.
deroba

Re: Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: deroba »

fotowoltaika Wołomin to doskonały wybór dla każdego, kto chce zmniejszyć swój ślad węglowy. Wykorzystując energię słoneczną, możesz zasilić swój dom lub firmę i pomóc środowisku. Fotowoltaika jest łatwa w instalacji i wymaga minimalnej konserwacji i utrzymania.

beru ux 56
gajaa

Re: Instalacja fotowoltaiczna dla firm

Post autor: gajaa »

A czy ktoś z was może tutaj na stronie ecoabm.pl produkty Sofar lub innych marek? Tak pytam, ponieważ chciałabym u siebie wykonać systemy fotowoltaiczne i tak zastanawiam się czy przykładowo panele, inwertery, magazyny energii u nich zamówić. Co wy na to?
ODPOWIEDZ