Magazyn na meble?

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Ewarysta_92
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 10:54

Magazyn na meble?

Post autor: Ewarysta_92 »

Hej! Na pewno kiedyś słyszeliście o boksach magazynowych do wynajęcia, prawda? Powoli szykuję się do przeprowadzki i wiem, że będę potrzebować miejsca na chwilowe przechowanie kilku mebli, dlatego wpadłam na pomysł wynajęcia takiego boksu. Co o tym sądzicie? No chyba że macie jakiś inny pomysł, wtedy chętnie się dowiem co proponujecie. Dzięki za pomoc :)
parito

Re: Magazyn na meble?

Post autor: parito »

Jeśli ma być poziomowy, to zdecydowanie warto wiedzieć, że mamy możliwość zbudowania sobie odpowiedniego posunięcia poprzez zbudowanie magazynu. I ja mam na oku coś takiego jak fermator , bo to jeden z elementów takowej windy, czy to magazynowej, czy to gastronomicznej.
witta

Re: Magazyn na meble?

Post autor: witta »

Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu, to warto pamiętać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Aby zapewnić bezpieczeństwo pomieszczeń, konieczne jest posiadanie dokumentu takiego jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego . Dokument ten zawiera warunki ochrony przeciwpożarowej obiektów i ich części, dlatego tak ważne jest jego wdrożenie
ODPOWIEDZ