Szycie, czyli nowe hobby

Rozmowy o modzie, sklepach odzieżowych, tym, co modne w najnowszym sezonie. Inspiracje, pomysły, porady.
Awatar użytkownika
petra_86
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 0:11

Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: petra_86 »

Cześć! Niedawno odkryłam w sobie pasję do szycia i muszę przyznać, że całkiem dobrze mi to idzie. Jak to u was wygląda? Lubicie szyć czy raczej was to nie interesuje? Skąd zamawiacie tkaniny i dodatki krawieckie?
Awatar użytkownika
Irmina-75
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 1:43

Re: Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: Irmina-75 »

Też lubię szyć! To świetna sprawa, bo możesz stworzyć coś, co będzie Ci pasować od a do z. Jeśli chodzi o tkaniny, to zamawiam je ze sklepu pinsola.pl. Mają tam najlepsze ceny i bardzo duży wybór wzorów i kolorów. Jakość też jest bez zarzutu :)
Martik4
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2020, 11:06

Re: Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: Martik4 »

dzieki za stronke, bo włąsnie szukam inspiracji i materiałow, a korzystaliscie z jakiegos kursu online, czy jak sie uczyłyscie szycia?
Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2020, 6:38
Kontakt:

Re: Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: marcinekPL »

Nie przekonuje mnie to. Preferuję filmy i seriale online za darmo, gdyż nie lubię płacić :P
:D
Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2020, 16:01

Re: Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Chciałabym Wam polecić bloga, na którym jest mnóstwo nowości na tematy kobiece: moda, zdrowie, przepisy kulinarne i wiele więcej. https://kolezanka.com/
Awatar użytkownika
jarrell02
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: jarrell02 »

Z jakich maszyn korzystacie? Ja mam starego Łucznika.
maryśka

Re: Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: maryśka »

Szycie to nie taka straszna sprawa. Ja właśnie znalazłam maszyny do szycia , jakiś czas temu i teraz postanowiła zakupić profesjonalnego dla siebie. Mam w domu małą maszynkę i na niej już praktykowałam. Także nie powiem co całkiem fajne udało mi stworzyć niekiedy projekty.
zależy09

Re: Szycie, czyli nowe hobby

Post autor: zależy09 »

Zawsze chciałem zagrać coś więcej. Wiele zależy od ilości graczy, z którymi grasz w LoL. A kto teraz może odnieść większy sukces niż posiadacze kont do gier online? Więc otworzyłem klub graczy odnoszących sukcesy - https://pl.egamersworld.com/lol/matches. Komunikuj się z graczami, którzy odnieśli sukces, rób tak samo dobrze jak ci, którzy odnieśli sukces, graj z graczami, którzy odnieśli sukces - formuła sukcesu jest dla mnie teraz niezaprzeczalna.
ODPOWIEDZ