Ulubione sklepy odzieżowe

Rozmowy o modzie, sklepach odzieżowych, tym, co modne w najnowszym sezonie. Inspiracje, pomysły, porady.
Awatar użytkownika
Oksana98
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2021, 1:45

Ulubione sklepy odzieżowe

Post autor: Oksana98 »

Macie swoje ulubione sklepy odzieżowe? Dajcie znać, gdzie najczęściej kupujecie ubrania i czy czekacie na te poświąteczne obniżki cen w sklepach? Ja prowadzę niewielki butik z odzieżą damską i nie ukrywam, że większość kupuję właśnie u siebie. Nie tylko ze względu na ceny, wiem, że kupując u siebie mam też ubrania naprawdę dobrej jakości, które posłużą mi przez dłuższy czas.
Kaja

Re: Ulubione sklepy odzieżowe

Post autor: Kaja »

Moim ulubionym sklepem jest zdecydowanie MRespekta, który oferuje sklep z elegancką odzieżą dla kobiet. Mój hit to elegancka marynarka damska warda, która podbiła rynek w 2022 :) Korzystały z niej giwazdy i znane osoby, nawet Kukulska czy Agnieszka Woźniak się interesowały tymi produktami, to Polska marka i wszystko realizują od zera, bo to projektantka szyje na zamówienie :) polecam :)
Awatar użytkownika
erka
Posty: 232
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Ulubione sklepy odzieżowe

Post autor: erka »

Oj, w moim przypadku to zdecydowanie Reserved. Mieszkam w Pabianicach, niedaleko Tkalni więc bardzo dobrze się składa. Obecnie planuję wybrać się tam w poniedziałek i kupić już jakieś jesienne ciuszki.
ODPOWIEDZ