Czy kawa jest dobra dla zdrowia?

Wszystko o gotowaniu, przepisach, dietach i restauracjach.
Awatar użytkownika
Żarłok123
Posty: 9
Rejestracja: 06 mar 2019, 10:00

Czy kawa jest dobra dla zdrowia?

Post autor: Żarłok123 »

Szukasz kaw wysokiej jakości? Jeśli tak to koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego UpCafe.pl. Kupisz tam nie tylko wiele wariantów smakowych różnych kaw ale również ekspresy do kawy. Dostępne są kawy z całego świata.
Awatar użytkownika
lokata
Posty: 94
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:33

Re: Czy kawa jest dobra dla zdrowia?

Post autor: lokata »

pewnie w rozsadnych ilosciach jest okay :D przynajmniej tak mi sie wydaje. ja mam nespresso ekspres i z niego pije taka delikatna latte :D
Awatar użytkownika
Lomika
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2020, 10:14

Re: Czy kawa jest dobra dla zdrowia?

Post autor: Lomika »

Nie słyszałam nigdy by komuś szkodziła. Poza oczywiście osobami z problemami z wysokim ciśnieniem krwi.
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:08

Re: Czy kawa jest dobra dla zdrowia?

Post autor: Alek »

Jeśli pijemy ją w rozsądnych ilościach, to jak najbardziej. Zastanawiałem się ostatnio ile kalorii ma kawa http://www.kaweo.pl/ile-kalorii-ma-kawa. Dowiedziałem się, że jest bardzo niskokaloryczna, a przy tym pomaga podczas odchudzania. Będzie to przydatna wiadomość dla osób walczących ze zbędnymi kilogramami.
Martik4
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2020, 11:06

Re: Czy kawa jest dobra dla zdrowia?

Post autor: Martik4 »

lokata pisze: ↑11 lip 2019, 10:58 pewnie w rozsadnych ilosciach jest okay :D przynajmniej tak mi sie wydaje. ja mam nespresso ekspres i z niego pije taka delikatna latte :D
dokładnie wszystko w nadmiarze nam zaszkodzi, trzeba pic ja z umiarem
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Czy kawa jest dobra dla zdrowia?

Post autor: kalinka »

A czy słyszeliście kiedyś o kawie zielonej? Można ją zamówić np. w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/111-kawa-zielona-mielona.html. Jak widać wcale nie jest ona droga, a ma wiele cennych właściwości i ciekawy smak :) Polecam wypróbować ;)
ODPOWIEDZ