Dobry catering dietetyczny

Wszystko o gotowaniu, przepisach, dietach i restauracjach.
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Dobry catering dietetyczny

Post autor: merka »

Koleżanka namawiały mnie na catering dietetyczny, niestety źle trafiłam - jedzenie było nie świeże i nie smaczne. Znacie jakieś cateringi warte uwagi? Bo jednak opcja dostawy jedzenie do domu wygląda dość dobrze :)
Awatar użytkownika
erka
Posty: 232
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Dobry catering dietetyczny

Post autor: erka »

Mnie też to trochę czasu zajeło, zanim trafiłam na catering warty uwagi :) Teraz od kilku miesięcy jadam z https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/lublin i nie było ani jednego przypadku, abym była niezadowolona. Sprawdź ich, może i Tobie przypadną do gustu.
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Re: Dobry catering dietetyczny

Post autor: merka »

Działają tylko w Lublinie czy w innych miastach także?
Awatar użytkownika
erka
Posty: 232
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Dobry catering dietetyczny

Post autor: erka »

W całej Polsce :) Na ich stronie znajdziesz miasta, które obsługują. Ale z tego co słyszałam, to wszystkie odziały pracują tak samo - jedzenie musi być świeże i smaczne, inaczej nie trafia do klientów.
Awatar użytkownika
devill
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:46

Re: Dobry catering dietetyczny

Post autor: devill »

Dobry i smaczny catering znajdziecie na https://dietly.pl/catering-dietetyczny/warszawa Już wiele osób im zaufało i nie żałują swego wyboru. Mnie osobiście najbardziej podoba się fakt, iż mają dość spory wybór potraw i dań także każdy znajdzie dla siebie coś idealnie dopasowanego. Poza tym możesz tam zamówić posiłki w każdej dowolnej chwili i nie koniecznie od razu na cały tydzień. Także to jest także dużym ich atutem
Awatar użytkownika
aduska
Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:12

Re: Dobry catering dietetyczny

Post autor: aduska »

ja zamawiam z loveatcatering.pl i jestem zachwycona, wczesniej korzystalam juz z kilku i za kazdym razem cos bylo nie tak, a to dostawa nie na czas, a to monotonia jesli chodzi o posilki, a teraz... rewelacja, smacznie, do tego menu bardzo urozmaicone, dostawa codziennie, w piatki dostaje sie zapas jedzonka na weekend, diet do wyboru kilka , polecam
ODPOWIEDZ