Napoje na ciepło

Wszystko o gotowaniu, przepisach, dietach i restauracjach.
Awatar użytkownika
Dżesika83
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 18:29

Napoje na ciepło

Post autor: Dżesika83 »

Hej wam :)
Jakie ciepłe lub nawet gorące napoje pijecie najczęściej? Dla mnie nie ma dnia bez mocnej i aromatycznej kawy, chociaż bardzo lubię też różnego rodzaju herbaty liściaste. Cieszę się, że mamy do wyboru tak dużą liczbę sklepów z kawami i herbatami i to nie tylko stacjonarnie, ale i online. Przynajmniej mam, w czym przebierać.

dalmierz bushnell
Pawełkowa

Re: Napoje na ciepło

Post autor: Pawełkowa »

Ja osobiście nie przepadam za napojami na ciepło, nawet zimą wolę po prostu zwykłą wodę czy sok. A teraz latem to już w ogóle dużo piję wody. Fajną loterię ma Staropolanka, kupujesz za 10 zł wodę i można zarejestrować paragon. Mają dużo kasy do rozdania. Szczegóły loterii znajdziecie tutaj: www.loteriastaropolanka.pl .
ŁucjaA.

Re: Napoje na ciepło

Post autor: ŁucjaA. »

W takie upały, jakie mamy teraz, staram się unikać ciepłych napojów. Lepiej wypić zimną wodę, a jeszcze lepiej sok owocowy. Czytałam, że sok z czarnej porzeczki BIO premium (NFC) od Korab Garden jest zdrowy, bo ma dużo witaminy C. Owoce pochodzą z ekologicznych upraw, a firma nie dodaje cukru czy konserwantów. Mają na nie wiele certyfikatów. Więcej o nich jest tutaj https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-c ... remium-nfc .
ODPOWIEDZ