Zagraniczna kawa

Wszystko o gotowaniu, przepisach, dietach i restauracjach.
Awatar użytkownika
Fifi
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2019, 8:53

Zagraniczna kawa

Post autor: Fifi »

Coffee Taste to wyjątkowy sklep z oryginalną kawą z całego świata. Jeśli chcesz znaleźć nowy, interesujący smak kawy to koniecznie spróbuj ich kawy. Oprócz niej w ich ofercie dostępne są wyjątkowe zestawy prezentowe.
Awatar użytkownika
lokata
Posty: 94
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:33

Re: Zagraniczna kawa

Post autor: lokata »

wiesz co ja odkad kupilam ekspres do kawy to zamawiam juz tylko kapsulki, ale moim zdaniem to najlepsze rozwiazanie, bo kazdy przyrzadza sobie taka kawe jak lubi
Awatar użytkownika
devill
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:46

Re: Zagraniczna kawa

Post autor: devill »

Ja tam nie zwracam zbytnio uwagi na to skąd pochodzi dana kawa. Najważniejsze by była smaczna i aromatyczna. Jeżeli mamy dobry ekspres to każdy rodzaj kawy będzie wyjątkowy. A ja taki właśnie posiadam. Poszliśmy z mężem w nowoczesność i zamówiliśmy Ekspresy do kawy do zabudowy i muszę powiedzieć że bardzo ładnie się prezentuje
Awatar użytkownika
Kola
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:21

Re: Zagraniczna kawa

Post autor: Kola »

Ja jestem ogromną fanką kawy i lubię mieć zawsze w domu, czy pracy dobrą oraz intensywną kawę która skutecznie pobudzi mnie do działania w ciągu dnia. Ze swojej strony mogę polecić Wam sklep Smacza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/Kawy/20 gdzie znajdziecie szereg propozycji kaw z całego świata, jednocześnie w fajnych cenach i z profesjonalnym wsparciem obsługi.
ODPOWIEDZ