Opinie o Bizserver

Miejsce do dzielenia się opiniami na temat znanych nam firm. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Rikitiki

Opinie o Bizserver

Post autor: Rikitiki »

Jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta oraz do szerokości oferowanego asortymentu przez firmę Bizserver. To firma z Krakowa, która prowadzi sklep z asortymentem serwerowym pod adresem domenowym bizserver.eu. Dlaczego jest zadowolony? Przede wszystkim dlatego, że mając niewielką, ale jednak jakąś wiedzę na temat serwera oraz doskonałą w zakresie swoich potrzeb, byli w stanie cierpliwie i precyzyjnie wytłumaczyć mi czego faktycznie potrzebuję i co może na przyszłość być mi potrzebne. Poza fachowym doradztwem pomogli mi skonfigurować sprzęt, tak aby działał bez najmniejszych problemów. Nie ukrywam, że początkowo przeraziła mnie liczba sprzętu jakim dysponują - aż głowa mała (sami zobaczcie ile mają pozycji dla produktów tylko samej marki Supermicro), ale na szczęście na sklepie internetowym jest zastosowany logiczny podział (osobno są: systemy serwerowe, podzespoły serwerowe, akcesoria serwerowe, oprogramowanie serwerowe) oraz doskonale działająca wyszukiwarka. Uważam, że zrobiłem dobrego deala korzystając z ich oferty i stąd też mój pierwszy wpis na tym forum. Jak coś to piszcie śmiało do mnie to odpowiem na wszelkie pytania związane z obsługą ze strony tejże firmy.