Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Wątek dla wszystkich włóczykijów - podróże, transport, urlopy, wyjazdy, oferty biur podróży.
Ałła

Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Post autor: Ałła »

Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?
Szukam czegoś co nie będzie tak zatłoczone jak Zakopane
i przyznam, że chodzi mi po głowie taka wyprawa śladami Małysza.
Myślicie że pomysł fajny?
Rzęsistek

Re: Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Post autor: Rzęsistek »

Moim zdaniem pomysł z Wisłą jest super!
To w ogóle jest bardzo urokliwa miejscowość, byłam tam kiedyś na weekend w apartamentach tutaj https://www.dreamapart.pl/wisla
i powiem Ci , że jest co pozwiedzać, poogladać, dużo fajnych miejsc z klimatami skoków narciarskich, ale też góry piękne na spacery,
rodzinne wycieczki itd.
Bardzo polecam
Oleńka

Re: Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Post autor: Oleńka »

Mieliśmy na oku piękny apartament w górach. Niestety wirus pokrzyżował nasze plany. Myśleliśmy, że w tym roku nie pojedziemy na narty. Na szczęście udało nam się znaleźć dobre wyjście z tej beznadziejnej na pierwszy rzut oka sytuacji. Wyjedziemy na narty kamperem https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/. Genialne, prawda? Zmieści się w nim cała rodzina. Kamper jest wyposażony we wszystko czego potrzeba na wyjazd. Najważniejsze jest również ogrzewanie, będziemy mieć ciepło.
aśka

Re: Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Post autor: aśka »

jasne, że dobra!
Ja zawsze jeżdżę albo do wisły albo do szczyrku - jest w polsce oczywiście. Teraz kupiłam arctica g 114 a i zamierzam w tygodniu jechać na stok wypróbować jak się sprawują. Na szczęście mieszkam nie za daleko więc sama tarasa jest do pokonania nawet po pracy
Awatar użytkownika
erka
Posty: 232
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Post autor: erka »

Pewnie, że tak. Ze Śląska do Wisły mamy 1-2h drogi, więc super miejsce na odpoczynek :) Nie tak dawno też wybraliśmy się rodziną na weekend do Wisły, zdecydowaliśmy się też na wynajem samochodów Katowice żeby trochę zaoszczędzić na tym wyjeździe. Niestety nasz samochód strasznie dużo pali, więc w takie trasy wolimy wynająć samochód i mieć święty spokój.
ŁucjaKowalik

Re: Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Post autor: ŁucjaKowalik »

Oleńka pisze: ↑21 gru 2020, 1:25 Mieliśmy na oku piękny apartament w górach. Niestety wirus pokrzyżował nasze plany. Myśleliśmy, że w tym roku nie pojedziemy na narty. Na szczęście udało nam się znaleźć dobre wyjście z tej beznadziejnej na pierwszy rzut oka sytuacji. Wyjedziemy na narty kamperem . Genialne, prawda? Zmieści się w nim cała rodzina. Kamper jest wyposażony we wszystko czego potrzeba na wyjazd. Najważniejsze jest również ogrzewanie, będziemy mieć ciepło.
Fajną alternatywą dla tradycyjnego kampera jest kapsuła mieszkalna pickup camper. Słyszałeś kiedyś o czymś takim? Tutaj https://azar4.pl/ masz firmę, która montuje takie kapsuły. Na samochodach typu pick-up 4×4 montowane są specjalne kapsuły. Mieszczą nawet 4 osoby. Są wygodne, funkcjonalne i zdecydowanie ułatwią każdą podróż.
Gordoń

Re: Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?

Post autor: Gordoń »

Ałła pisze: ↑08 gru 2020, 20:17 Wisła: czy to dobra miejscowka na weekend w górach?
Szukam czegoś co nie będzie tak zatłoczone jak Zakopane
i przyznam, że chodzi mi po głowie taka wyprawa śladami Małysza.
Myślicie że pomysł fajny?
Jak na narty w Polsce to polecam Istebną w Beskidzie Śląskim dzieciaki mogą uczyć się jeździć pod okiem świetnych instruktorów ze szkółki Zgorky
ODPOWIEDZ