Fajne miejsca na weekend zimą nad morzem?

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
Miętus

Post autor: Miętus »

Szukam jakiejś cichej miejscówki w której można się bez problemu zaszyć na jakiś czas - podpowiecie?
Śliwowica

Re: Fajne miejsca na weekend zimą nad morzem?

Post autor: Śliwowica »

Podsunę Ci domki do wynajęcia nad morzem w których bylismy zimą zeszłego roku,
tu: https://herbalsglamping.eu/nasze-domki
są ogrzewane, można wziąż domek z kominkiem albo zwykły ale cieplutkie, super urządzone no i miejscówka bajeczna,
jeśli chodzi o bliskość do morza, atrakcje w okolicy, spacery itd.
Warto zdecydowanie
Awatar użytkownika
kalinka

Post autor: kalinka »

A skoro już mowa o fajnych miejscach nad morzem, to jakie hotele polecacie na wakacje? Czy znacie taki hotel zalewski w Mrzeżynie? Ja słyszałam, że jest tam bardzo fajnie, bo hotel oferuje między innymi dostęp do Aquaparku oraz strefy SPA ;) Wydaje mi się, że można się tam naprawdę nieźle zrelaksować. A może ktoś z Was spędzał już tam urlop i chciałby się podzielić opinią na temat tego miejsca?
Zołka

Post autor: Zołka »

Akurat jeżeli chodzi o wybór fajnego miejsca na urlop nad naszym polskim morzem to zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na http://www.morskachatka.pl/ gdzie będziecie mogli wypocząć i to w całkiem fajnej cenie, jednocześnie można liczyć na przystępne warunki oraz dobrą lokalizację.
Łukasz

Post autor: Łukasz »

Wakacje nad morzem mają swój klimat i to o każdej porze roku. Latem to prawdziwy, turystyczny raj: morze kusi pięknymi plażami, smacznymi goframi, serwowanymi praktycznie w każdym barze oraz sezonowymi atrakcjami dla przyjezdnych. Polecam Wam Sea tower noclegi , świetna lokalizacja, bliski dostęp do morza, atrakcyjne ceny. Polecam Wam zapoznać się z całą ofertą.
ODPOWIEDZ