Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Benedykt
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 18:44

Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Post autor: Benedykt »

Witam serdecznie. Dużo dobrego naczytałem się na temat instalacji fotowoltaicznych, a że sam prowadzę dość duże gospodarstwo, to pomyślałem, że może i warto byłoby się tym bliżej zainteresować. W oko wpadła mi oferta firmy fotowoltaika.gft.pl. Może ich znacie i podzielicie się ze mną opiniami?
Awatar użytkownika
Jolanta
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 10:33

Re: Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Post autor: Jolanta »

Przede wszystkim z mojego punktu widzenia fotowoltaika dla rolnika to same korzyści, bo nie tylko oszczędzasz na rachunkach, ale przy okazji chronisz środowisko, w którym tak naprawdę pracujesz. Ze strony GFT Inteligentny Dom możesz liczyć na fachowe podejście, sprawny montaż i profesjonalizm. Polecam!
Awatar użytkownika
aduska
Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:12

Re: Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Post autor: aduska »

No pewnie, ze warto sie zainteresowac. fotowoltaika to bardzo dobre rozwiazanie, glownie ze wzgledow ekonomicznych. jesli masz jakies watpliwosci, pytania, to w Levadzie we wszystkim ci pomoga, zrobia wycene :)
pawło

Re: Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Post autor: pawło »

Zdecydowanie fotowoltaika dla rolnika to dobry pomysł. Pozwoli to oszczędzić na rachunkach i zagospodorować wolne miejsce.
kiruś

Re: Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Post autor: kiruś »

Możecie też postawić na zakup energii zielonej chociażby od firmy respect energy i cieszy się też z proeko rozwiązania. Nie będziecie musieli praktycznie o nic wtedy się martwić, ponieważ oni oferują pełne wsparcie w dostawie ich prądu pozyskiwanego z odnawialnych źródeł. Także warto mieć to na uwadze.
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Post autor: delta »

Szczerze powiedziawszy najlepiej jest zrobić panele fotowoltaiczne Ja tak mam, robiła mi firma https://nekoenergia.pl/ i jestem bardzo zadowolona z niej. niskie ceny mam przede wszystkim
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym

Post autor: delta »

Najlepiej zainwestować w dobrą firmę, która taką fotowoltaikę robi :) Ja wam polecam od siebie https://nekoenergia.pl/ mają najlepsze oferty
ODPOWIEDZ