klej do butów

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
męrka

klej do butów

Post autor: męrka »

Czy ktoś z was kleił kiedyś buty?? Czym to dobrze zrobic? Znacie klej tadam? _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
wiśnia

Re: klej do butów

Post autor: wiśnia »

męrka pisze: ↑27 cze 2021, 19:52 Czy ktoś z was kleił kiedyś buty?? Czym to dobrze zrobic? Znacie klej tadam? _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
znam, już kilka razy sklejałam rozklejone noski, nawet podeszwę, tadam bardzo dobrze trzyma, jest gęsty i samo klejenie jest super proste

małopolska wiadomości lokalne
męrka

Re: klej do butów

Post autor: męrka »

wiśnia pisze: ↑14 lip 2021, 8:58
męrka pisze: ↑27 cze 2021, 19:52 Czy ktoś z was kleił kiedyś buty?? Czym to dobrze zrobic? Znacie klej tadam? _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
znam, już kilka razy sklejałam rozklejone noski, nawet podeszwę, tadam bardzo dobrze trzyma, jest gęsty i samo klejenie jest super proste
gdzie ten klej można kupić?? Szukałam szukałam i nic
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

Witam! Męrka, klej TADAM® znajdziesz w wielu punktach handlowych. Jest dostępny m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Szukaj go także przy kasach w marketach.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
wokła

Re: klej do butów

Post autor: wokła »

oętadam pisze: ↑28 lip 2021, 20:38 Witam! Męrka, klej TADAM® znajdziesz w wielu punktach handlowych. Jest dostępny m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Szukaj go także przy kasach w marketach.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
jak ten klej przechowywać żeby nie zasechł ?? Chcę skleić kilka par
ODPOWIEDZ