System parkingowy Beninca

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
luborada1982
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:17

System parkingowy Beninca

Post autor: luborada1982 »

Witam. Jakiś czas temu zastanawiałam się nad zainstalowaniem nowoczesnego systemu parkingowego z kontrolą wjazdu i wyjazdu na terenie mojej firmy. Takie urządzenie jest dostępne u beninca.pl. Chciałabym poznać wasze opinie na temat tej firmy, żeby upewnić się, czy warto skorzystać z ich oferty.
Awatar użytkownika
juri1972
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 7:30

Re: System parkingowy Beninca

Post autor: juri1972 »

Dobrze znam firmę Beninca Polonia i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Ich napędy do bram są niezawodne, więc taki system parkingowy na pewno też. Zajmują się dystrybucją automatyki od włoskiego producenta, więc jakość jest naprawdę godna przetestowania ;)
Klarysa

Re: System parkingowy Beninca

Post autor: Klarysa »

A jakie bileterki parkingowe polecacie ? Parking już stoi, teraz tylko ostatnie wykończenia. Dlatego powoli rozglądam się za urządzeniami . Zależy mi na kontroli wjazdu na parking oraz automatycznemu pobieraniu opłat. Słyszałam bardzo dobrych opinii o firmie Taab. Co o nich sądzicie ? Zamawialiście u nich systemy parkingowe, jeżeli tak to jak się sprawdzają ? Ja ostatnio rozmawiałam z jednym z pracowników. Wszystko mi wytłumaczył i udało nam się stworzyć fajne rozwiązania. Jestem jak najbardziej na tak, czekam tylko jeszcze na decyzję męża ;)
ODPOWIEDZ