uk-transport - opinie o firmie

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Apolonia_66

uk-transport - opinie o firmie

Post autor: Apolonia_66 »

Słuchajcie, jest taka sprawa, że w przyszłym roku planuję przeprowadzkę do UK i szukam firmy, która pomoże mi w całej tej przeprowadzce. Trafiłam w internecie na stronę uk-transport.pl może ktoś z Was korzystał z ich usług w tym zakresie i może coś więcej powiedzieć? Warto? Faktycznie są pomocni, jeśli pojawią się jakieś problemy?
Awatar użytkownika
Desreta-86

Re: uk-transport - opinie o firmie

Post autor: Desreta-86 »

Wprawdzie sama nie korzystałam, ale moja przyjaciółka przeprowadziła się dzięki nim z całym "inwentarzem". Wiesz jak to jest, pojechała jakiś czas temu do pracy na wakacje, a postanowiła zostać w UK już na stałe.
Awatar użytkownika
aurelia_88

Post autor: aurelia_88 »

Jeśli ktoś z Was planuje przeprowadzki do UK albo w drugą stronę z UK do Polski, to zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Są fachowi, mają nowoczesne samochody, rozsądnych i profesjonalnych kierowców. Korzystałam dwukrotnie i polecam, bez jakiegokolwiek zawahania.
Awatar użytkownika
Semira75

Post autor: Semira75 »

Dla mnie super rozwiązaniem jest to, że gwarantują również bezpieczny transport zwierząt do Anglii - idealne rozwiązanie, jeśli ktoś nie chce przewozić swojego zwierzaka zamkniętego w zimnym luku bagażowym, ja sobie tego nie wyobrażam, więc naprawdę ode mnie wielki plus dla nich za to :)
Awatar użytkownika
wlodzimiera_66

Post autor: wlodzimiera_66 »

Bardzo dobra firma, której na pewno możecie powierzyć cały swój dobytek, na pewno należycie o nie zadbają. A Wy będziecie mogli spokojnie zająć się całą przeprowadzką. Świetne firma, jestem naprawdę wdzięczny losowi, że zdecydowaliśmy się przeprowadzać właśnie z nimi. Jeśli szukacie takich usług to https://uk-transport.pl jest naprawdę najlepszą :-)
Awatar użytkownika
lilianna65

Post autor: lilianna65 »

W ich ofercie jest również transport towarowy do UK - a z tego co zdążyłam się zorientować i poznać rynek, oni mają naprawdę bardzo przystępne ceny. Są terminowi, a to przecież również jest bardzo ważne. Mają nowoczesne samochody i bardzo dobrze wykwalifikowanych kierowców. Jeśli jeszcze się zastanawiacie, to powiem tyle, że warto sprawdzić i poprosić ich o wycenę.
Awatar użytkownika
Marcjana_70

Post autor: Marcjana_70 »

Bardzo polecam tę firmę, jeśli tylko ktoś z Was w najbliższym czasie planuję przeprowadzkę do albo z Wielkiej Brytanii, to jest to zdecydowanie najlepszy adres z możliwych. Oni są specjalistami, jeśli chodzi o transport, przewozy do UK zarówno jeśli chodzi o ludzi, akcesoria i sprzęty AGD, a nawet meble czy zwierzęta, zaufałam im już dwukrotnie. :)
Awatar użytkownika
Alina_79

Post autor: Alina_79 »

Również polecam. Jakiś czas temu mój mąż wyjechał w delegację do Anglii, właściwie konkretnie do Londynu. Jego wyjazd miał trwać 14 miesięcy, ale okazało się na miejscu, że zaproponowano mu stałą pracę, bardzo dobre stanowisko i wynagrodzenie, więc czekała nas przeprowadzka do UK na stałe. To była dobra decyzja, przewóz naprawdę bardzo wygodny, komfortowy i w dobrej cenie. Polecam tego przewoźnika.
Awatar użytkownika
Aida81

Post autor: Aida81 »

Oferują kompleksowe przeprowadzki na teren Anglii. Ale w razie potrzeby i z Anglii do Polski. Firma, której naprawdę możecie zaufać, jeśli planujecie tak ważną podróż. Mają profesjonalne podejście do swojej pracy, można im powierzyć cały dobytek. Z ich pomocą przewiozłam bezpiecznie na teren Wielkiej Brytanii nie tylko meble, ale i sprzęt AGD. Polecam.
Awatar użytkownika
alfred

Post autor: alfred »

Bardzo polecam tę firmę przeprowadzkową, jeśli planujecie taką podróż to naprawdę jest to dobry wybór. My szukaliśmy sposoby na to, żeby przeprowadzić się do UK nie tylko z meblami, ale też z psami, luk bagażowy nie wchodził w grę. Okazało się, że mają dobre opinie również w takim temacie jak transport zwierząt do UK. Pod ich opieką zwierzęta będą bezpieczne.
Awatar użytkownika
Róża_98

Post autor: Róża_98 »

Mam spore doświadczenie z firmami transportowymi do i z Wysp Brytyjskich. I powiem z tego właśnie doświadczenia, że jeśli szukacie firmy rzetelnej, profesjonalnej, takiej - której z czystym sumieniem możecie powierzyć cały swój dobytek, to jest to zdecydowanie najlepszy adres. Z nimi przeprowadzka do Anglii jest naprawdę przeprowadzona bezstresowo.
Awatar użytkownika
Ludowit-77

Post autor: Ludowit-77 »

Od kilku miesięcy biliśmy się z myślami wspólnie z żoną, czy nie spakować wszystkich naszych manatków i nie przeprowadzić się za granicę do naszych znajomych. Żona jakiś czas temu straciła pracę i nie mogła znaleźć niczego w swoim zawodzie. W zeszłym miesiącu zapadała decyzja, że wyjeżdżamy. Jeśli chodzi o przeprowadzkę, to firma transportowa, o której tutaj piszemy miała świetne opinie.
ODPOWIEDZ