Telewizja

Sport to zdrowie, dlatego tutaj dyskutujemy o aktywności fizycznej i jej wpływie na zdrowie. Lubisz biegać? Jesteś kanapowcem, ale szukasz motywacji do ćwiczeń? Zapraszamy do nas!
Awatar użytkownika
Banan
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2019, 18:17

Telewizja

Post autor: Banan »

Jestem fanem rozgrywek NBA, ale mecze zazwyczaj są rozgrywane w godzinach, gdy nie ma mnie w domu. Jaką telewize proponujecie, żebym mógł oglądać te mecze na zywo ?

wok pekiński
Awatar użytkownika
Złotko
Posty: 10
Rejestracja: 22 lut 2019, 18:16

Re: Telewizja

Post autor: Złotko »

Też miałam ten sam problem z mężem. Ślęczałam przed tv żeby nagrać mu rozgrywki sygnowane nazwiskiem Lutra, ktore trwały całą noc. Fajnym rozwiązaniem okazała się platforma, która znacznie ułatwia śledzenie meczy jego ulubionych drużyn. Nazywa się DANZ http://www.performgroup.com/ . Jest to stosunkowo świeży temat na polskim rynku, ale warto się nim zainteresować.

solar relacje inwestorskie
Awatar użytkownika
tojawiadomosc
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:32

Re: Telewizja

Post autor: tojawiadomosc »

Oglądając telewizję warto pamiętać o dobrej jakości kablach antenowych, https://www.oleole.pl/kable-antenowe.bhtml. Wbrew pozorom, mają ogromne znaczenie przy jakości sygnału z anteny, mniej zakłóceń to lepszej jakości obraz i mniej nerwów podczas oglądania. Na OleOle jest naprawdę duży wybór kabli w rewelacyjnych cenach.

wentylacja mechaniczna rzeszów
Awatar użytkownika
mailowa
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2019, 9:28

Re: Telewizja

Post autor: mailowa »

Według mnie to najlepszą opcją będzie jeśli wykupisz sobie taki pakiet https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiet ... t-premium/ i wtedy będziesz miał dostęp do każdego rodzaju sportu
Awatar użytkownika
enchanted moon
Posty: 27
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:49

Re: Telewizja

Post autor: enchanted moon »

Pamiętajcie te, żeby sobie wybrać odpowiedni pakiet z telewizja, ja mam od Netia, wybrałam najlepsza dla mnie ofertę przez Pana wybieraka. Dobra oferta cenowo i idealna dla mojej lokalizacji.
Awatar użytkownika
Mariolka
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2020, 9:31

Re: Telewizja

Post autor: Mariolka »

Kto jeszcze dziś ogląda telewizję? Czasu szkoda na męczenie się z reklamami ;)
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Telewizja

Post autor: Jula »

W zasadzie teraz telewizor można kupić bez problemu bo wybór jest naprawdę ogromny. Po kupnie warto się zastanowić czy będziecie korzystać z kablówki czy z odpowiedniej anteny. Jeśłi wybierzecie ta druga opcję to rozważcie zakup anteny naziemnej z oferty firmy Telmor . Taka antena mux8 zapewni Wam doskonałą jakość sygnału a także stabilny odbiór.
Subeż

Re: Telewizja

Post autor: Subeż »

W takim razie jeżeli szukacie ciekawych propozycji w zakresie telewizorów to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego znajdziecie kilka fajnych propozycji, jak na przykład 55LUA58L o rozmiarze 55 cali, rozdzielczością 3840x2160 i oczywiście klasą energetyczną A. Warto sprawdzić, dobra cena i terminowość realizacji.
Heześ

Re: Telewizja

Post autor: Heześ »

Szukając ciekawych propozycji w zakresie telewizorów to tutaj jak najbardziej wato wymienić producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych opcji z jakością obrazu 4k, większych rozmiarach i jednocześnie systemem smarttv i modułem internetowym w naprawdę dobrych cenach. Dlatego warto sobie zajrzeć na 50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265 i pozytywnie przekonać się jak wypadają.

sofy rozkładane do spania dla dzieci
pinśka

Re: Telewizja

Post autor: pinśka »

Jakiś czas temu myślałam, że całkowicie zrezygnuję z telewizji na rzecz TV online, ale trafiła się oferta od https://fiberlink.pl/ i tutaj przy zakupie internetu, telefonu oraz telewizji płaci się mniej sza poszczególną usługę. Szkoda z takiej opcji nie skorzystać :) I jeszcze ma się programy tematyczne :)
Klupieć

Re: Telewizja

Post autor: Klupieć »

U mnie odwrotnie. Pakiet mobilnego internetu i telewizja mobilna nie zdała egzaminu. I tak przeważnie w domu oglądamy. A net mobilny nie jest tak stabilny i szybko pakiet ucieka. Dużo lepiej sprawdza się rozwiązanie z kablówką i tradycyjnym internetem. Mam wszystko i to za całkiem niezłą stawkę. Elpos ma całkiem fajną ofertę i nie żałuje tego rozwiązania.
misiaa

Re: Telewizja

Post autor: misiaa »

Natomiast ja planuję teraz dokładnie sprawdzić link firmy KOBA. Kolega mówił, że u nich są dostępne różne warianty pakietów telewizyjnych w korzystnych cenach i ponoć zawierają sporo świetnych kanałów. Także bardzo jestem ciekawa co tam znajdę dla siebie.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 233
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Telewizja

Post autor: erka »

Skoro kupujesz nowy telewizor, to może warto byłoby również pomyśleć o zakupie głośników kolumnowych? W sklepie https://planetadzwieku.com/category/kolumny-glosnikowe mają świetmą ofertę, warto sobie sprawdzić.
mpk24

Re: Telewizja

Post autor: mpk24 »

Oglądacie telewizję? Ja chyba stawiam na internetową, ponieważ można znaleźć wiele aplikacji i oglądać np. seriale. Rzadko kiedy oglądam standardową telewizję.
jędrek

Re: Telewizja

Post autor: jędrek »

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem telewizora, koniecznie sprawdź ofertę marki Manta. Moja rodzina i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego modelu - nie tylko świetnie wygląda w salonie, ale także zapewnia doskonałą jakość obrazu
ODPOWIEDZ