Zajęcia sportowe w Łodzi

Sport to zdrowie, dlatego tutaj dyskutujemy o aktywności fizycznej i jej wpływie na zdrowie. Lubisz biegać? Jesteś kanapowcem, ale szukasz motywacji do ćwiczeń? Zapraszamy do nas!
Awatar użytkownika
Bujek
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:26

Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: Bujek »

Jeśli zastanawiasz się na jakie zajęcia sportowe się wybrać to polecam zajęcia ruchowe we wodzie. Zostawiam link dla osób zainteresowanych; http://dynamika-gimnastyka.pl/. Szczególnie warto zapoznać się z zajęciami z aqua jump i aqua aerobic – to jedyne takie miejsce w Łodzi, gdzie można na nie uczęszczać.
Awatar użytkownika
iga
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2019, 8:52

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: iga »

Fajne byłyby takie zajęcia, ale mam za daleko do Łodzi, żeby w nich uczestniczyć. A u nas tego nie ma. Jak sam nie ruszysz się, to miasto Cię nie zachęci. Ja zaczynam od spacerów i potem zobaczymy, jak to będzie. A i pracuję nad dietą z takimi składnikami jak https://sportsempire.pl/synefryna-wycia ... -sylwetke/.
Awatar użytkownika
Aleksandrias
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:04

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: Aleksandrias »

Na basen to też chętnie bym sie przeszła
Awatar użytkownika
alleg
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: alleg »

Bez względu na to, jaką aktywność podejmujemy, możemy się przetrenować. Zwłaszcza na początku, kiedy też nie mamy doświadczenia w wykonywaniu poszczególnych ćwiczeniach . Dlatego dobrze jest na przykład taki suplement https://migliori-integratori.it/rigener ... allenarsi/ sobie sprawić na odbudowę sił po treningu.
Awatar użytkownika
devill
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:46

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: devill »

Zajęcia sportowe to całkiem fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, ale nie zawsze mamy na to czas i chęci. A poza tym są ludzie którzy wolą się doszkolić i dowiedzieć czegoś więcej na temat danego sportu w którym chcą uczestniczyć. Jak na przykład piłkarz. Niby wydaje się to nic trudnego ale jakieś podstawy wypada znać. Dlatego jeśli chcesz zostać piłkarzem i posiadać jakąś większą wiedzę na ten temat to nic prostszego, bo istnieją szkolenia online. Bardzo ciekawą ofertę mają w ChceZostać. Myślę, że warto jest w takie szkolenia inwestować tym bardziej jak myśli się o danym sporcie bardziej poważnie
Awatar użytkownika
Kajtek66
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 14:39

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: Kajtek66 »

Całkiem fajne zajęcia sportowe prowadzą, uczestniczyłem w nich i są godne polecenia !
Awatar użytkownika
Rumcaj88
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:01

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: Rumcaj88 »

Może sprawdzę i wypowiem się jak było.
małgosiaposia

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: małgosiaposia »

Polecam poszukać zajęć pole dance i aerial. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup rur do pole dance do domu.
aśka

Re: Zajęcia sportowe w Łodzi

Post autor: aśka »

kraków basen dla niemowląt - bardzo polecam taką formę spędzania czasu z noworodkiem a jest to coś innego, niż wychodzenie na spacery czy ciągłe przesiadywanie w domu szczególnie w zimniejsze dni.
Bardzo fajna opcja, szczególnie jak się lubi pływać.
Ja mieszkam akurat w Krakowie widziałam, że są szkoły pływania które oferują tego typu zajęcia Wydaje mi się że w każdym większym mieście powinny być takie szkoły.
ODPOWIEDZ