Dłonie i paznokcie

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Aldniw

Dłonie i paznokcie

Post autor: Aldniw »

Jak dbacie o swoje dłonie i paznokcie? ja mam dość kruche i łamliwe paznokcie, może dlatego, że w ostatnim czasie schudłam, moja dieta nie była do końca dobrze zbilansowana. Teraz już odżywiam się zdecydowanie lepiej, ale słyszałam też, że cuda potrafi zdziałać odżywka do paznokci z Victoria Vynn, znacie? Stosowałyście?
miś912

Re: Dłonie i paznokcie

Post autor: miś912 »

karoluś912 pisze: ↑18 wrz 2021, 4:25
Aldniw pisze: ↑29 wrz 2021, 21:15 Jak dbacie o swoje dłonie i paznokcie? ja mam dość kruche i łamliwe paznokcie, może dlatego, że w ostatnim czasie schudłam, moja dieta nie była do końca dobrze zbilansowana. Teraz już odżywiam się zdecydowanie lepiej, ale słyszałam też, że cuda potrafi zdziałać ...., znacie? Stosowałyście?
Nie znam fajnych produktów
O swoje dłonie najlepiej zadbać u kosmetyczki.
___
podnośnik podciśnieniowy
majuś12

Re: Dłonie i paznokcie

Post autor: majuś12 »

Aldniw pisze: ↑12 wrz 2021, 8:52 Jak dbacie o swoje dłonie i paznokcie? ja mam dość kruche i łamliwe paznokcie, może dlatego, że w ostatnim czasie schudłam, moja dieta nie była do końca dobrze zbilansowana. Teraz już odżywiam się zdecydowanie lepiej, ale słyszałam też, że cuda potrafi zdziałać z Victoria Vynn, znacie? Stosowałyście?
Suplementacja witamin powinna pomóc.
___
radca prawny bielawa
miś912

Re: Dłonie i paznokcie

Post autor: miś912 »

karoluś912 pisze: ↑18 wrz 2021, 4:25
Aldniw pisze: ↑29 wrz 2021, 21:15 Jak dbacie o swoje dłonie i paznokcie? ja mam dość kruche i łamliwe paznokcie, może dlatego, że w ostatnim czasie schudłam, moja dieta nie była do końca dobrze zbilansowana. Teraz już odżywiam się zdecydowanie lepiej, ale słyszałam też, że cuda potrafi zdziałać ...., znacie? Stosowałyście?
Nie znam fajnych produktów
Jest ich wiele.
___
biuro wirtualne Wrocław https://biurohello.pl/
ODPOWIEDZ