Hiszpania - jaki przewoźnik?

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Atena81
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 15:44

Hiszpania - jaki przewoźnik?

Post autor: Atena81 »

Cześć, witajcie :) W związku z tym, że muszę dostać się do Hiszpanii, poszukuję sprawdzonego prywatnego przewoźnika. Zdecydowałam się na bus, bo to chyba najwygodniejszy dla mnie środek transportu. Czy moglibyście polecić mi zaufaną firmę transportową?
Awatar użytkownika
Antonin-94
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 8:16

Re: Hiszpania - jaki przewoźnik?

Post autor: Antonin-94 »

Ja serdecznie polecam transporthiszpania.com. Jeżdżą trasami, które kierowcy znają, jak własną kieszeń. Mają też konkurencyjne ceny usług, a podróż mimo wszystko jest naprawdę komfortowa i oczywiście bezpieczna.
Voninić

Re: Hiszpania - jaki przewoźnik?

Post autor: Voninić »

Z tematów Hiszpańskich przewoźników to mogę powiedzieć, że są firmy, które organizują wszystko na miejscu. Takie wyjazdy są zdecydowanie lepsze i zdecydowanie lepiej odbierane przez lokalnych odbiorców niż to sie może faktycznie wydawać. Polecam takie wyjazdy. Ja korzystałem z tej oferty https://www.instyletravel.pl/hiszpania/ ... barcelona/ Jestem zdania, że to fajne rozwiązanie dla osób, które chcą w Hiszpanii doświadczyć pełnego komfortu z danego przejazdu.
ODPOWIEDZ