Jak dobrać sterowniki do naszego laptopa?

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
ródzenna

Jak dobrać sterowniki do naszego laptopa?

Post autor: ródzenna »

Bardzo często zdarza się, że jesteśmy zmuszeni do formatowania naszego komputera. Wbrew pozorom nie jest to bardzo ciężki proces i coraz więcej osób rozwiązuje problemy z systemem operacyjnym na własną rękę. O ile sam proces instalacji nie wymaga specjalistycznej wiedzy, gdyż kreator krok po kroku nas poprowadzi, to instalowanie sterowników może sprawić wiele kłopotów. Bez nich komputer nie działa poprawnie. Można to porównać do człowieka bez duszy, funkcjonuje, jednak czegoś ewidentnie brakuje.
Jak wybrać odpowiedni sterownik laptopa?
Klaviśmir

Re: Jak dobrać sterowniki do naszego laptopa?

Post autor: Klaviśmir »

Niedawno ponownie zainstalowałem system operacyjny na moim laptopie. A Sterowniki do laptopów od HP znalazłem za pomocą DriverPacka. Jest tu duża biblioteka sterowników. DriverPack automatycznie analizuje system, sam znajduje wszystkie urządzenia i rozumie, które sterowniki należy dla nich zainstalować (jeśli ich nie ma), które zaktualizować, a które ponownie zainstalować (jeśli istnieją, ale są uszkodzone). Jest to bardzo wygodne. Myślę, że znajdziesz tutaj również rozwiązanie dla swojego laptopa.
ODPOWIEDZ