jaka reklama do firmy

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
gość

jaka reklama do firmy

Post autor: gość »

Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl/ i wiecie co? Jestem mega zadowolony. Nie musiałem wychodzić z domu, niczego odbierać, przysłali mi zamówienie do domu i jeszcze przesyłka była darmowa.
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: tereniwa »

Jest sporo tych różnych form reklamowania swojego biznesu, ale ja bym chyba najbardziej radziła pójść w sferę internetu. W nim można bardzo szybko się wypromować i zdobyć nowych klientów. Ale trzeba też podejść z głową do takich spraw, a z pewnością łatwe to nie jest, dlatego bym radziła skontaktowanie się z agencją http://eyyam.pl/ która przygotuje dla nas całą kampanię.
tośka

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: tośka »

Teraz większość klientów szuka opinii czy sugestii online. Dlatego ważne jest, aby działać i reklamować swój biznes w sieci. My podjęliśmy współpracę z agencją reklamową http://contentmarketing.com.pl/. Jest to bardzo doświadczony zespół, który szybko działa i wykorzystuje w swych działaniach nie tylko standardowe formy reklamy. Wsłuchują się w indywidualne potrzeby klienta i dopasowują kampanię :) My jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów ich pracy :)
wojtuś

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: wojtuś »

Jestem zdania, że w dzisiejszych czasach bez reklamy internetowej ani rusz. Jest ona bardzo potrzebna do rozwoju firmy i każdy powinien w nią zainwestować. Ja również to zrobiłem i do tego poprosiłem o pomoc agencję z doświadczeniem http://semseomarketing.pl/, która wskazała mi drogę do dotarcia do klientów, z czego jestem bardzo zadowolony :)
Sławomir

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom zastanawiająćym sie jak zwiększyć zasięgi Waszego sklepu internetowego i Waszych produktów polecam przeczytać artykuł ze strony https://www.moja-ostroleka.pl/art/16195 ... e-korzysci . Pozycjonowanie wykonane przez specjalistów przynosi bardzo pozytywne efekty.
Awatar użytkownika
daruska
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:54

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: daruska »

Prowadzę działalność skierowaną do dość wąskiego grona odbiorców, zajmując się importem ekskluzywnych trunków. Tu więc nie chciałam głośnej reklamy, a raczej dyskretnej, ale trafiającej precyzyjnie do tego wąskiego grona odbiorców. I tu agencja http://agencjawomm.pl/ sprawdziła się, bo mam więcej zapytań ofertowych od właśnie takich klientów o jakich mi chodziło.
ODPOWIEDZ