Okna od twoje-okna.szczecin.pl

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Sulima-71
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 15:10

Okna od twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: Sulima-71 »

Kupowaliście może okna z oferty twoje-okna.szczecin.pl? Dowiedziałam się, że ta firma to autoryzowany dystrybutor okien Drutex, które ceni sobie wiele osób. Dajcie znać, czy warto się z nimi kontaktować i jakie mają ceny.
Awatar użytkownika
Iwa_68
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2020, 3:41

Re: Okna od twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: Iwa_68 »

Jeśli chodzi o ceny, to ja jestem bardzo zadowolona, ale i na jakość okien nie można wcale narzekać. Firma Twoje Okna oferuje też drzwi antywłamaniowe, rolety, żaluzje i inne. W Szczecinie tak naprawdę nie mają sobie równych.
jaś

Re: Okna od twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: jaś »

mi potrzebne drzwi rzeszów.
Potrzebne mi zarówno okna przesuwane do wyjścia na ogród i jak drzwi wejściowe tutaj Chciałbym postawić albo na drewno albo na aluminium z drewnem w zależności od tego jaka będzie różnica cenowa. Macie jakieś specjalne polecenia dla mnie?
kamiś0322

Re: Okna od twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: kamiś0322 »

Moim zdaniem warto sprawdzić sobie ofertę firmy Drutex. Mają czym się pochwalić i mają naprawdę świetne okna, które są inwestycją na długie lata. Nie musicie się obawiać, że coś się z nimi stanie. Ja mam opinie wielu osób, które korzystały i są naprawdę bardzo zadowoleni, więc myślę, że akurat warto.
ą123ola

Re: Okna od twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: ą123ola »

My z mężem zdecydowaliśmy się na zakup okien innej marki, ale chciałam podpowiedzieć, bo wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy - jak ważna jest systematyczna regulacja skrzydeł okiennych. Tutaj znajdziecie przydatny artykuł na ten właśnie temat: regulacja okien pcv. Warto przeczytać i stosować u siebie przynajmniej dwa razy w roku - latem i jesienią.
ODPOWIEDZ