żywność

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
fryś

żywność

Post autor: fryś »

Pasteryzacja żywności - stosujecie ją w swoich domach? Co pasteryzujecie? Jak długo przechowujecie takie jedzenie? Nie zmienia smaku po pasteryzacji?
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: żywność

Post autor: kalinka »

A skoro już mowa o żywności, to gdzie najczęściej robicie takie zakupy żywnościowe? Ja ostatnio coraz częściej zaopatruję się w żywność on-line. Ostatnio na przykład w jednym z moich ulubionych sklepów, https://jawo2008.pl/223-pasta-sezamowa-tahini.html, zamówiłam sobie naprawdę pyszną pastę sezamową Tahini ;) Polecam ;)
Tobikuś12222

Re: żywność

Post autor: Tobikuś12222 »

Jeśli chodzi o żywność to zazwyczaj jem domowe jedzenie. Wystarczy kupić nadziewarki do kielbasy aby samemu spróbować zrobić kiełbase. Według mnie takie jedzenie jest zdrowsze niż jedzenie z marketów.
Konraduś91233

Re: żywność

Post autor: Konraduś91233 »

Jeśli chodzi o żywność to uwielbiam jeść potrawy z kuchni indyjskiej. Kuchnia indyjska to sposób na zjedzenie czegoś oryginalnego i nieprzeciętnego co jednocześnie dobrze smakuje. Jeśli nie wiecie gdzie możecie zjeść dania tej kuchni to wystarczy wpisać "kuchnia indyjska warszawa“ i można łatwo znaleźć restauracje, która dowodzi jedzenie do domu.

wentylowane fotele
włoska

Re: żywność

Post autor: włoska »

na pokładzie mam maluszka, który poznaje posiłki inne niż mleko, zaczęłam dla niego kupować dania Hipp Bio, mają świetna serię pierwsza łyżeczka ze słoiczkami o niedużych pojemnościach, w sam raz na dwa dni i nie trzeba niczego wyrzucać __________________________
ODPOWIEDZ