Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Chrapię

Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: Chrapię »

Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?
Szukam czegoś dla dzieci kuzynów i mam dylemat czy kupić pierdoły taniej czy coś droższego i się spłukać
Obsługuję FAKS

Re: Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: Obsługuję FAKS »

I tak i tak.
Po pierwsze chcę żeby prezenty podobaly się dzieciom, więc to jest mój priorytet,
ale po drugie nie zarabiam fortuny żeby mnie było stać na wszystko, więc wybieram
rzeczy tańsze lub szukam rożnych promocji ciekawych. Teraz przeglądam w necie gazetki promocyjne na święta
- nie wiem czy kiedyś korzystałeś z takiej opcji, ale wygodna forma znalezienia tanich okazji na markowe zabawki
i wyczajenia ich w marketach zanim się ludzie rzucą.

Przeglądasz online, bez wychodzenia z domu i dopiero jak znajdziesz to coś, co Ci cenowo i jakościowo pasuje,
to ruszasz na zakupy 8-)
Rumiś

Re: Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: Rumiś »

Chrapię pisze: ↑21 lis 2020, 10:13 Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?
Szukam czegoś dla dzieci kuzynów i mam dylemat czy kupić pierdoły taniej czy coś droższego i się spłukać
W tym roku chrześnica (3 latka) dostała dwie zabawki do wanny i zestaw ubranko+polarek (kolor jeżynowy), chrześniak został zapytany wprost (ma 9 lat), chciał grę Minecraft i jakiś gadżet. Ponieważ gra jest od 13 lat, uzgodniłem z jego rodzicami, czy się zgadzają na tą grę, dostałam zielone światło. Gdybym ja miała mu sama coś kupić, postawiłabym na wiekszy zestaw Lego (np z serii Minecraft). Gdy był młodszy przed świetami tylko sprawdzałam czym się interesuje i kupowałam zestaw (piżamka, gadżet, jakaś zabawka + książeczki) z danym bohaterem: np jak była faza na Ninjago to była piżamka, zestaw Lego i książeczka z przygodami, albo jak miał 2-3 latka i uwielbiał bajkę Auta to była piżamka+coś jak zestaw śniadaniowy, zabawka i bajeczki/rymowanki po angielsku. Tak wiem, co roku dostawał piżamkę.

Jeśli bierzesz pod uwagę coś praktycznego, moze również warto zastanowić się nad kompletem poscieli dla malucha? Zobacz sobie to miejsce. W sklepie jest spory wybor fajnej pościeli oraz dodaków dla dzieci, jak ładnych poduszek.
Obrazek
Awatar użytkownika
erka
Posty: 233
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: erka »

A dlaczego by nie połączyć jednego z drugim? :) Przecież można kupić fajny prezent nie wydając przy tym fortuny. Jedyne co musicie wiedzieć, to to gdzie szukać takich rzeczy :) Mnie do głowy jako pierwszy przychodzi ten sklep https://www.gifted.pl/prezenty-dla-dzieci Sama nie raz robiłam tutaj zamówienie i nie mam żadnych zastrzeżeń!
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

Re: Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: wanda »

Tylko i wyłącznie pod względem fajności. Wiadomo że mam ustalony jakiś tam budżet. Ale kupowałam dla siostry bieliznę to zamawialam na https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny bo jest świetna, dobra jakościowo a ceny też nie zwalają z nog :)
Maś

Re: Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: Maś »

Dosyć fajnym prezentem są Vouchery. Oferty GoldenGift są dosyć dobrze wypośrodkowane pod względem "faności", a odpowiednio wybrana oferta sprawia że człowiek nie wyda aż tyle kasy. Ostatnio wybrałem prezent spośród wielu produktów z tej strony. Radość mojej rodziny i ogromne podekscytowanie moich kolegów. Myślę że to jest właśnie to, co człowiek powinien doświadczyć.. Przynajmniej raz w życiu. :D
aśka

Re: Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: aśka »

moim zdaniem trochę zależy to od tego dla kogo kupujemy dany prezent jeżeli jej osoba jest nam bliska ja w takim momencie mogę wydać nieco więcej na prezent dla takiej osoby i ten nie jest dla mnie ważna a raczej jeszcze się jakość ale jak Kupuje prezent dla dalekiej cioci to raczej staram wybrać się coś tańszego w końcu ciebie widzę tylko raz w roku na Święta w tym roku kupiłam jej Kuba welur szlafrok
Violuś

Re: Jak wybieracie prezenty na święta? Po cenie czy po fajności?

Post autor: Violuś »

Proponuję po jednym i drugim.Prezent przecież może być i fajny i tani. Jak to zrobić? - już tłumaczę.Już niebawem Wielkanocne Święta - więc prezent w postaci własnoręcznie zrobionego stroika - były całkiem dobrym wyborem. Zastanawiacie się pewnie jak go zrobić to też wam podpowiem - https://www.jamama.pl/mama/diy/stroik-n ... kroku-164/ .To przecież nie jest wcale trudne zadanie a koszty jego wykonania też was mile zaskoczą.
ODPOWIEDZ