Organizacja urodzin dziecka

Wszystko o dzieciach, wychowaniu, szkole, zabawkach. Jaki prezent kupić dla malucha? Jak przetrwać bunt dwulatka? W jaki sposób postępować z nastolatkiem?
Orminśka

Organizacja urodzin dziecka

Post autor: Orminśka »

Dziewczyny obiecalam synkowi urodziny w ogrodku. Maja byc jego koledzy. Czy ktos sie porwal na podobny pomysl? Mamy drewniany plac zabaw za domem, trampolone, myslalam o jakims meczu w pilke nozna, maja byc odromne banki, komponowanie swoivh zdrowych lodow, sa tez klocki bamp z ktorych mozemy razem zbudowac rakiete. Myslicie ze to dobry pomysl? Dzieci 10 w wieku 2-5 lat
Igraśte

Re: Organizacja urodzin dziecka

Post autor: Igraśte »

Dwa lata temu zrobiłam synkowi urodziny dla kolegów przedszkolnych u nas w ogrodzie. Miałam przygotowane, poza placem zabaw i trampoliną, trochę „sportowych” atrakcji, ale skończyło się na takiej szalonej, swobodnej zabawie dzieciaków, że tylko odliczałam cały czas czy nikt się nie zagubił w jakimś zakamarku i zrobiliśmy razem duże banki mydlane. Poza tym nie „przeszkadzałam” i bawili się świetnie.
Co do jedzenia - przygotowałam oczywiście za dużo. Co nieco zjedli rodzice, ale tym co zostało to bym chyba tydzień mogła nas żywic... szkoda dzieciom było czasu na jedzenie, do stołu przyszli w zasadzie na tort i to i tak w wielu przypadkach tylko go zobaczyć (miał kształt wozu strażaka sama), a nie jeść, bo tortów wiele dzieci z grupy Leo nie lubi. Także duuuużo wody do picia i minimum przekąsek w zupełności by wystarczylo
Igraśte

Re: Organizacja urodzin dziecka

Post autor: Igraśte »

Zernij sobie zresztą tutaj:
http://www.dziegielowska.pl/2021/02/sal ... zieci.html

Na stronie jest opisane na jakie atrakcje mozna liczyć na takiej sali zabaw dla dzieci. W wielu salach sa organizowane dodatkowe atrakcje dla maluchów.

Moim zdaniem warto jest jak najbardziej zachęcać dzieci do aktywności fizycznej bo i tak spędzają zbyt wiele czasu w domu przed telewizorem.
Ósma

Re: Organizacja urodzin dziecka

Post autor: Ósma »

Igraśte pisze: ↑18 mar 2021, 10:45 Dwa lata temu zrobiłam synkowi urodziny dla kolegów przedszkolnych u nas w ogrodzie. Miałam przygotowane, poza placem zabaw i trampoliną, trochę „sportowych” atrakcji, ale skończyło się na takiej szalonej, swobodnej zabawie dzieciaków, że tylko odliczałam cały czas czy nikt się nie zagubił w jakimś zakamarku i zrobiliśmy razem duże banki mydlane. Poza tym nie „przeszkadzałam” i bawili się świetnie.
Co do jedzenia - przygotowałam oczywiście za dużo. Co nieco zjedli rodzice, ale tym co zostało to bym chyba tydzień mogła nas żywic... szkoda dzieciom było czasu na jedzenie, do stołu przyszli w zasadzie na tort i to i tak w wielu przypadkach tylko go zobaczyć (miał kształt wozu strażaka sama), a nie jeść, bo tortów wiele dzieci z grupy Leo nie lubi. Także duuuużo wody do picia i minimum przekąsek w zupełności by wystarczylo
Jesli chodzi o urodziny to ja roganizowalam w bawilandii córeczce ;) co do napojów to była woda, woda z owocami oraz soki z dr Witta bez ograniczeń.
smileży

Re: Organizacja urodzin dziecka

Post autor: smileży »

แหล่งรวบรวมเกมที่ไม่จำกัด เล่นได้ทุกวัน ไม่ซ้ำ ไม่จำเจ ไม่มีเบื่อ เปิดโอกาสให้คุณได้เล่นทุกวัน เพราะเรามีเกมหลากหลายไว้ให้คุณเลือก ไม่ว่าคุณจะชอบสายทดสอบ สายลุ้น สายมันส์ สายต่อสู้ สายซิ่ง เราก็มีให้คุณเลือก เพราะเราเอาใจผู้ใช้ในทุกช่วงวัย ไม่ต้องใช้เงินเยอะแบบหลาย ๆ เว็บไซต์ เพียงลงทุนเล็กน้อย คุณก็จะได้รับผลลัพธ์ และเงินตอบแทนจำนวนมหาศาล ได้หารายได้ทุกวัน มาหารายได้เข้ากระเป๋าแบบง่าย ๆ กับเรา อาชีพไหนก็เริ่มรวยได้ แค่คลิกเดียว
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png
pańcia

Re: Organizacja urodzin dziecka

Post autor: pańcia »

Jeśli jest sporo dzieci a masz dom to polecam zatrudnić animatora. Jeśli chodzi o słodkości to polecam Ci czekoladę i czekoladki od Chocolissimo - https://chocolissimo.pl . Maja super warianty. Smak jest super dobry. To jest prawdziwa czekolada. Z pewnością dzieciom się spodobają czekoladki. Jest to super opcja jako prezent albo poczęstunek. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ