Strona 1 z 1

Tłumacz z językiem angielskim

: 05 sty 2021, 1:48
autor: Herman71
Witam serdecznie.
Zdaję sobie sprawę, że w Warszawie dużo jest profesjonalnych biur tłumaczeń, ale najbardziej atrakcyjna wydaje mi się mimo wszystko oferta tlumaczka-przysiegla.pl. Czy mieliście okazję współpracować z Panią Danutą? Jak oceniacie jej pracę?

Re: Tłumacz z językiem angielskim

: 09 sty 2021, 17:04
autor: Justynian63
Nie mogę mieć tak naprawdę żadnych uwag do jakości przekładów Pani Danuty. Zna się na rzeczy, tłumaczy dokładnie i z dbałością o poprawność językową czy terminologię. Wykonuje dla mnie tłumaczenia poświadczone z języka rosyjskiego. Jest najlepsza według mnie.

Re: Tłumacz z językiem angielskim

: 12 sty 2021, 13:33
autor: ańita
Jeśli chodzi o tłumaczenia na język angielski, to może spróbuj w https://tlumacz-in.pl/. Sama korzystam z ich pomocy i jestem mega zadowolona!

Re: Tłumacz z językiem angielskim

: 18 sty 2021, 15:38
autor: kalinka
A skoro już o językach obcych mowa, to czy ktoś z Was robił sobie kiedykolwiek kurs językowy przez internet? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że takie kursy językowe on-line, między innymi z języka japońskiego, organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, warto odbyć tam taki kurs?

Re: Tłumacz z językiem angielskim

: 10 mar 2021, 11:16
autor: Łucja
Biuro tłumaczeń które ja mogę wam polecić to https://dogadamycie.pl oni mają duże doświadczenie i gwarantują wysoką jakość językową. Możecie skorzystać z szybciej i bezpłatnej wyceny. Zobaczcie ale moim zdaniem mają świetne oferty i można kontaktować się z nimi o każdej porze.

Re: Tłumacz z językiem angielskim

: 28 sie 2021, 12:52
autor: Łukaszek
Akurat myślę, że jeśli chodzi o samo tłumaczenie z tego języka obcego to nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Ja nawet jakiś czas temu odkryłem bardzo fajne tłumaczenia WPML https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-wpml/ i myślę, że również wdrożę je na swojej stronie www.

Re: Tłumacz z językiem angielskim

: 30 wrz 2021, 18:22
autor: Żarówka
W sumie ja również najczęściej zlecam tłumaczenia z języka angielskiego i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Myślę, że również doskonałym rozwiązaniem jest korzystanie z opcji tłumaczeń biznesowych od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ ponieważ w bardzo krótkim czasie nasze zlecenie jest realizowane.