Strona 1 z 1

Dobre biuro rachunkowe

: 18 cze 2019, 15:19
autor: wronka
Polecam Wam sprawdzone biuro rachunkowe MG Projekt: https://ksiegowa-halinow.pl/ . Jest to biuro rachunkowe, z którym współpracuję od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 28 lip 2019, 10:45
autor: kalinka
Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe się zdecydujecie, to na pewno warto też wdrożyć w firmie tak zwany elektroniczny obieg dokumentów, który bardzo usprawni Wam procesy księgowe. Możecie sobie na jego temat poczytać na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, do czego mocno Was zachęcam, bo to naprawdę może się w Waszej firmie przydać ;)

używane tapczany

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 08 wrz 2019, 19:30
autor: lokata
Ja od siebie to polecam Super Księgi z Łęczyckiej we Wrocławiu - https://superksiegi.pl/ . Cenowo ok, poza tym na stronie możesz z darmowej wyceny skorzystać co moim zdaniem bardzo dobrze też o nich świadczy :)

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 29 sty 2021, 19:35
autor: haliś
Na pewno trudno wskazać jedno najlepsze biuro rachunkowe. Najlepiej przejrzeć kilka ofert i wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy. Tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-wroclaw/ warto sobie zerknąć. Macie tam namiar na biuro, które oferuje kompleksowy zakres usług. Myślę, że właśnie z takich usług warto korzystać.

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 30 mar 2021, 17:02
autor: monry
Ja akurat jestem bardzo zadowolony z mojej księgowości i jestem zdania, ze wszystkie zadania wykonuje właściwie. Również całkiem niedawno czytałem na stronie https://www.connecto.pl/jak-usprawnic-o ... nistracji/ jak należy usprawnić obieg dokumentów w administracji. Co by nie było to jest bardzo ważna sprawa.

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 02 kwie 2021, 13:55
autor: Jaś
Zdecydowanie mogę polecić to oprogramowanie https://ready-os.com/pl/elektroniczny-obieg-faktur/ które od lat doskonale sprawdza się w mojej firmie. Ma wiele ciekawych aplikacji, z których może skorzystać praktycznie każdy dział firmy. Poza tym w dzisiejszych realiach, w jakich przyszło nam funkcjonować, sprawdza się również nowy moduł https://ready-os.com/pl/czas-pracy/ który pozwala na rejestrację czasu pracy pracowników, co okazuje się bardzo przydatną funkcjonalnością, kiedy pojawiła się konieczność pracy zdalnej.

Re: Dobre biuro rachunkowe

: 04 maja 2021, 13:50
autor: Rafał
Dobre biuro rachunkowe musi się posiłkować odpowiednim oprogramowaniem, dlatego polecam ten system, z którego korzystam od dłuższego czasu https://edokumenty.eu/ksiegowosc/ Wszystkie dokumenty mam w końcu poukładane i skończyły się problemy z gubieniem faktur.