Ciekawe książki z półki thriller?

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Finfak

Ciekawe książki z półki thriller?

Post autor: Finfak »

Ciekawe książki z półki thriller?
Jeśli na forum jest ktoś, kto podobnie jak ja uwielbia takie mocne klimaty, niekoniecznie kryminalne i zagadkowe, ale właśnie thrillerowskie ciary, to może doradzi po jaką książkę warto sięgnąć? Widziałem na lubimy czytać opisy takich książek jak np Pan Strach, Alex Sand :
Obrazek

czy Nożownik Marcina Radwańskiego
Obrazek

ale w sumie żadnego z tych autorów nie znam, więc nie bardzo mam przekonanie.
Ktoś czytał?
Poleci?

Albo zupełnie inny klimat?
smilik

Re: Ciekawe książki z półki thriller?

Post autor: smilik »

Nie znam tych autorów co dałeś fotki okładek, ael po lekturze w google paru opinii rzeczywiście dam się skusić. Najpierw na nożownika, bo sam kocham noże i mam ich wielką kolekcje więc mnue ciekawi fabuła, a potem na tego pana stracha też, ogólnie książki są dzisiaj w takiej ilośc po ksęgarniach że ja sam nigdy nie wiem co kupić.

żona czytała ostatnio 365 dni blanki lipińskiej, nawet próbowałem pare stron ale to nie moja baja.
za dużo seksu, za mało akcji i też ten sesk wcale nie jakiś emocjonujący, chociaż wiem że ludzie to kochają, ale czemu?
Butto

Re: Ciekawe książki z półki thriller?

Post autor: Butto »

Ja wychodzę z założenia, że każda książka, nieważne z jakiego gatunku jest w jakiś sposób ciekawa!
Nawet jeśli nie jest dobra i nie ma no nie wiem jakiegoś cud przesłania czy coś, to naprawdę zawsze coś w nasze życie wnosi,
dlatego sam nie polecę zadnej, bo musiałbym wszystkie polecić, a po co wypisywać bezsensu tytuły.
To czy coś jest fajne czy nie i czy nas czegoś ciekawego nauczy czy nie, wynika wprost z naszego podejścia! :)

Dlatego czytam i nowości i debiuty i klasyków :D
ODPOWIEDZ