Wizyta u psychiatry

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Lidia-82
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 15:34

Wizyta u psychiatry

Post autor: Lidia-82 »

Witam! Od jakiegoś czasu zmagam się z pewnymi problemami natury psychicznej. Doszłam do wniosku, że nie ominie mnie psychiatra w Łodzi, ale chciałabym się jak najlepiej przygotować do pierwszej wizyty. Czy macie dla mnie jakieś rady? Wiem, że na pewno znajdę tu kogoś, kto takie spotkania ma za sobą i będzie w stanie podzielić się ze mną wskazówkami. W każdym razie byłabym wdzięczna.
Róża

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Róża »

Faktycznie, odpowiednio przeprowadzone konsultacje psychiatryczne mogą być dla Was bardzo dużym ułatwieniem. Na pewno powinniście sprawdzić, jak dobrze mogłaby się w tym temacie sprawdzić u was Klinika PsychoMedic.pl w Katowicach. Warto zadzwonić pod numer 32 555 04 04 i się umówić na odpowiednią poradę. To może być dla Was bardzo pomocne w leczeniu.
Michał J.

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Michał J. »

Wizyta u psychiatry to żaden wstyd, a nieleczone choroby psychiczne mogą doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. Psychiatra prywatnie szczecin przyjmuje między innymi w przychodni medycznej Pramed.
______________________________________________________________________________________________
Jędrek

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Jędrek »

Tam gdzie mieszkam nie sposób dostać termin do psychologa, nawet prywatnie trzeba długo czekać dlatego całe szczęście, że pojawiło się coś takiego jak prywatna telemedycyna i w dodatku konsultacja od momentu zgłoszenia może odbyć się już w ciągu godziny :o
Na liście specjalistów jest oczywiście psycholog, a porady może udzielić poprzez funkcję wideo więc praktycznie to samo jakby się było w gabinecie, ale dużo taniej i bez ruszania się z domu :)
Jak chcecie wypróbować to na tej stronie wykaz lekarzy wraz z cenami https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Lambda

Re: Wizyta u psychiatry

Post autor: Lambda »

Lidia, a jesteś pewna, że konieczna jest pomoc psychiatry? Myślę, że psychiatra to ostateczność. W pierwszej kolejności powinnaś udać się do psychoterapeuty. Omów się na konsultacje online z psychoterapeutą na przykład korzystając z platformy Elpis Online. To serwis internetowy, który umożliwia konsultacje z psychoterapeutą w chyba najlepszy z możliwych sposobów - czyli przez Internet. Nie ruszasz się z domu, wygodnie siedzisz we własnym fotelu, nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazd.

Sama kiedyś wahałam się, czy warto z takiej usługi skorzystać, ale przekonałam się. Teraz Jakub Roszkowski - psycholog online pomaga mi w moich trudnościach. Zdecydowanie jest bardziej świadoma siebie i mam większe poczucie własnej wartości. Sprawdź, to naprawdę niewiele kosztuje, a może Ci pomóc!
ODPOWIEDZ