Z dziećmi nad morze

Wątek dla wszystkich włóczykijów - podróże, transport, urlopy, wyjazdy, oferty biur podróży.
Awatar użytkownika
Delfina72
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2021, 7:03

Z dziećmi nad morze

Post autor: Delfina72 »

Zabieracie swoje pociechy na wasz wakacyjny urlop? Wiem, że niektórzy rodzice wolę jechać samemu, ale ja sobie tego nie wyobrażam. Właśnie dlatego cieszy mnie fakt, że znalazłam hotel nad morzem dla dzieci Krynica Morska, ale okazuję się, że obiektów przystosowanych do rodzin jest coraz więcej. Wiedzieliście o tym? Może jakiś ośrodek już odwiedziliście?
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Re: Z dziećmi nad morze

Post autor: merka »

Super pomysł, dzieci na pewno się ucieszą! Mimo wszystko powinnaś myśleć rozważnie i zadbać o bezpieczeństwo podczas podroży. Ze swojej strony polecam ci wynajem samochodów Kraków Ja jeżdzę z nimi na wakacje każdego roku. Mają super warunki oraz niskie ceny - sprawdź sama.
dinne

Re: Z dziećmi nad morze

Post autor: dinne »

No raczej podziękuję. Byliśmy z dziećmi nad morzem RAZ. Nie wyszło zbyt dobrze, to w ogóle nie były wakacje, bo cały czas zajmowaliśmy się maluchami. Teraz, jak gdzieś jedziemy, to tylko do miejsc, które mają także ofertę dla dzieci. Obecnie naszym ulubionym ośrodkiem jest Zalesie Mazury Active Spa. Tam jest pełno rzeczy do robienia dla najmłodszych. Mają sale i place zabaw, baby club, mini club, zajęcia z animatorami, gry, książki, wszystko, co najlepsze. Do tego mają mini zoo, basen ze strefą dla dzieci. Ośrodek ma spa, swoją prywatną plażę, dostęp do jeziora, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ