hobby

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
ŚiemiX

Re: hobby

Post autor: ŚiemiX »

Dajcie spokój z tym Hazardem.. To nie jest gra tylko uzależnienie które sprawia że ludzie tracą tylko kasę.
Już lepiej wykupić dosyć fajny prezent w postaci Voucheru. Sami zobaczcie! Nie tylko zaoszczędzicie, a także zafundujecie Sobie całkiem niezłą i fajną zabawę. Naprawdę polecam wszystkim tym, którzy rozmyślają o bezsensownym Hazardzie.
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: hobby

Post autor: Dennis »

Ja najbardziej lubię grać na gitarze i sporo swojego wolnego czasu spędzam właśnie w taki sposób. Niestety ostatnio potrzebowałem pomocy ze swoją gitarą, bo uległa uszkodzeniu, ale lutnik Warszawa szybko poradził sobie z doprowadzeniem jej do odpowiedniego stanu.
miluśka

Re: hobby

Post autor: miluśka »

Jakie macie zainteresowania, co należy do Waszego hobby? Bo jeśli chodzi o mnie to ja ostatnio spędzam swój wolny czas przy słuchaniu muzyki klasycznej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, przy niej potrafię się tylko odprężyć i zrelaksować po ciężkim, pełnym gonitwy dniu. Najpiękniejszy projekt, jaki ostatnio widziałam, to https://pendereckisgarden.pl/pl, poświęcony twórczości kompozytora, ale również jest to odwzorowanie jego ogrodu w Lusławicach, który artysta sam stworzył i kochał go ponad życie :)
karen

Re: hobby

Post autor: karen »

U mnie hobby to zawsze była muzyka, obecnie najwięcej gram na ukulele. Instrument kupiłem sobie na prezent świąteczny w zeszłym roku, zawsze chciałem nauczyć się grać na tym instrumencie, bo na gitarze już umiem i dość szybko mi ta nauka poszła. Oba instrumenty kupiłem online w sklepie internetowym firmy Lighting Center: https://www.lightingcenter.pl/c-422-ukulele.html Ich oferta jest szeroka, instrumenty są bardzo dobrej jakości, były dostępne w korzystnych cenach, polecam.
ceecylenka

Re: hobby

Post autor: ceecylenka »

Jednym z moich hobby jest filatelistyka. Co miesiąc kupuję kilka walorów. Nie mam zbyt drogich znaczków, bo budżet niezbyt duży. Pomimo tego mam parę serii z Deutsche Reichu. Poza tym zbieram kolekcję książkowe. Mam już "Historię z Alkowy", powieści J. Verne i kolekcję "Światy równoległe - fantastyczna kolekcja". teraz kupuje kolekcję "Mitologii Nordyckiej". Lubię czytać nie tylko powieści, książki fantastyczne, ale również psychologię.
Co do podarunków. Polecam stronę http://niesamowityprezent.pl/ Piszą o przykładach wyjątkowych i oryginalnych podarunków dla rozmaitych osób. Jest co czytać i czym inspirować się. Szczerze polecam i zachęcam do lektury.
antoninawasilewska93

Re: hobby

Post autor: antoninawasilewska93 »

Ja też bardzo lubię czytać, najczęściej sięgam po obyczajówki i romanse. Ostatnio zaczęłam przygodę z książkami w języku angielskim. Zwykle szukam ich w księgarni językowej lub antykwariacie.
teruniaa

Re: hobby

Post autor: teruniaa »

Moje hobby to numizmatyka i czytanie książek. Najbardziej lubię książki psychologiczne, które czyta się naprawdę przyjemnie i szybko. Z takich książek dowiedziałam się naprawdę mnóstwa przydatnych informacji. Psychologia to całe życie. Jeśli mowa o numizmatyce to mam już parę ciekawych monet. Poza tym lubię poszperać w sieci. Ostatnio trafiłam na www.colbiom.pl Piszą, że to naprawdę zdrowe, wiec mogę polecić. Warto choćby zajrzeć na stronę i zapoznać się z tym specyfikiem. Może przekonacie się do niego i zamówicie. Oferta wygląda naprawdę interesująco i zachęcająco.
paulaak

Re: hobby

Post autor: paulaak »

Moje hobby to czytanie książek, różnych ciekawostek i artykułów. Uwielbiam dowiadywać się nowych rzeczy, które mogą wzbogacić moją wiedzę i rozwój osobisty. Polecam wiedzologia.pl na którą natrafiłam przez moją przyjaciółkę a teraz odwiedzam tą stronę codziennie! Spora dawka wiedzy;)
ODPOWIEDZ