reklama dla firmy

Sport to zdrowie, dlatego tutaj dyskutujemy o aktywności fizycznej i jej wpływie na zdrowie. Lubisz biegać? Jesteś kanapowcem, ale szukasz motywacji do ćwiczeń? Zapraszamy do nas!
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl/ i wiecie co? Jestem mega zadowolony. Nie musiałem wychodzić z domu, niczego odbierać, przysłali mi zamówienie do domu i jeszcze przesyłka była darmowa.

lactiv up ulotka

Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: reklama dla firmy

Post autor: tereniwa »

W tym temacie zwróciłam się do polecanej mi agencji http://123media.pl/ która poprzez marketing internetowy dotarła do potencjalnych grup klientów. W ten sposób budują nie tylko rozpoznawalność marki ale i odpowiedni wizerunek, firmy, wzbudzające większe zaufanie klientów.

Jonaszse

Re: reklama dla firmy

Post autor: Jonaszse »

Bardzo dobry pomysł na reklamę to modne aktualnie litery przestrzenne. Są bardzo na czasie, szczególnie w wersji podświetlanej robią wrażenie, zresztą takie napisy, niegdyś formie neonów zawsze przyciągały uwagę klientów, to klasyka reklamy. Takie litery 3d, przestrzenne napisy i logotypy wykonać wam może agencja reklamowa Ocean Reklamy z Wrocławia http://oceanreklamy.pl/litery-przestrzenne/ U nas doskonale się to sprawdza, dobrze zaprojektowany i wykonany podświetlany napis dobrze rozreklamował naszą firmę, widzimy efekty tej reklamy.

ODPOWIEDZ