Szkoła Europejska

Sport to zdrowie, dlatego tutaj dyskutujemy o aktywności fizycznej i jej wpływie na zdrowie. Lubisz biegać? Jesteś kanapowcem, ale szukasz motywacji do ćwiczeń? Zapraszamy do nas!
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 91
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Szkoła Europejska

Post autor: Tomasz96 »

Warto wiedzieć, że dobrym pomysłem dla Waszych maluchów może być skorzystanie z możliwości, jakie stwarzają przed Wami specjalne szkoły europejskie. Mnie najbardziej przekonuje fakt, że w takich miejscach jak https://szkolaeuropejska.pl/ stawiają na realizację projektów w ramach europejskiej współpracy szkół.
Awatar użytkownika
Zegarmistrz
Posty: 41
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:30

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Zegarmistrz »

Myślę, że warta rozważenie dla osób ze stolicy a konkretnie z Wilanowa będzie też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Fajna szkoła, z dobrą kadrą. Pracują tam na fajnych programach, dzieci mają dużo dodatkowych zajęć, kółek zainteresowań, mają możliwość uczyć się i rozwijać. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, co samo w sobie mówi już dużo dobrego o tej szkole.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Szkoła Europejska

Post autor: kalinka »

Jeśli ktoś z Was zastanawiałby się nad wyborem jakieś dobrej szkoły językowej, to polecam Wam szkołę ProfiLingua, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Jak widać można się tam uczyć wielu różnych języków na różnych poziomach zaawansowania ;) Na pewno znajdziecie też kurs dla siebie ;)
Awatar użytkownika
wysylammaila
Posty: 16
Rejestracja: 06 paź 2019, 13:31

Re: Szkoła Europejska

Post autor: wysylammaila »

Zegarmistrz pisze: ↑30 mar 2020, 23:10 Myślę, że warta rozważenie dla osób ze stolicy a konkretnie z Wilanowa będzie też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Fajna szkoła, z dobrą kadrą. Pracują tam na fajnych programach, dzieci mają dużo dodatkowych zajęć, kółek zainteresowań, mają możliwość uczyć się i rozwijać. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, co samo w sobie mówi już dużo dobrego o tej szkole.
Również polecam tą placówkę - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to szkoła do której zdecydowanie warto posłać dziecko, dodatkowe zajęcia to jedna bardzo ważna rzecz ale najważniejsza jest wspomniana kadra nauczycieli. To fajni ludzie, którzy współpracują bardzo mocno zarówno z uczniami jak i ich rodzicami. W przypadku problemów w nauce czy wychowawczych pozwala to na błyskawiczną reakcję i pomoc.

multipower kreatyna
MadziaŁuszczyk

Re: Szkoła Europejska

Post autor: MadziaŁuszczyk »

Zgadzam się, że teraz języki są bardzo ważne w edukacji dzieci dlatego mogę Wam polecić Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 49 przy ul. Bacha. Tam dzieciaki od zerówki uczą się angielskiego, a od 3 klasy dochodzi drugi język. A od 7 klasy jest możliwość bycia w klasie dwujęzycznej z j.angielskim. To duże możliwości dzieciom daje.
aluś

Re: Szkoła Europejska

Post autor: aluś »

Jeśli gry to tylko Dragon City. Sprawdź generator gemów https://dragon-city.besthacks.com.pl/ i będziesz miał takie samo zdanie.

fn scar night stalker
WiktoriaŻak

Re: Szkoła Europejska

Post autor: WiktoriaŻak »

MadziaŁuszczyk pisze: ↑28 wrz 2020, 22:48 Zgadzam się, że teraz języki są bardzo ważne w edukacji dzieci dlatego mogę Wam polecić Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 49 przy ul. Bacha. Tam dzieciaki od zerówki uczą się angielskiego, a od 3 klasy dochodzi drugi język. A od 7 klasy jest możliwość bycia w klasie dwujęzycznej z j.angielskim. To duże możliwości dzieciom daje.
Również polecam tę szkołę. Teraz jak jest zdalne nauczanie to tym bardziej widać, że szkoła trzyma poziom. Nauczyciele się starają mimo przeciwności. Realia są jakie są ale cieszę się, że mój syn chodzi właśnie do tej szkoły, bo nie będzie miał takich braków jak dzieci z państwowych.
anuś9393

Re: Szkoła Europejska

Post autor: anuś9393 »

Wspólnie z mężem bardzo dobrze znamy język angielski, więc nasze dzieci również do takiej nauki chcemy przygotować w odpowiedni sposób. To wszystko sprawiło, że zdecydowaliśmy się na ofertę szkoły Te Vizja na Ochocie. Wyróżniały ją nieprzeciętne opinie oraz bardzo dobre grono pedagogiczne.
oluś9393

Re: Szkoła Europejska

Post autor: oluś9393 »

Zdecydowanie jestem za tym żeby zapisac dziecko do szkoły prywatnej. Od siebie mogę polecić szkołę Te Vizja. Nasza córka chodzi tam od dwóch lat i jest bardzo zadowolona. Zajęcia są prowadzone w ciekawy i zrozumiały dla dzieci sposób. Jest sporo zajęć dodatkowych, które wspomagają rozwój dzieci
jaś

Re: Szkoła Europejska

Post autor: jaś »

mnie cieszą w prywatnych szkołach drobne rzeczy, które przynosza efekty jak na przykład zapewnienie dzieciom pomocy, indywidualne podejście a nawet rozdawanie takich produktów jak zawieszki odblaskowe twarde czy wprowadzenie mundurków.
nasze dziecko już do podstawówki poszło prywatnie i powiem szczerze że jesteśmy jako rodzice bardzo zadowoleni z efektów działania tego typu Instytucji Edukacyjnych
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Szkoła Europejska

Post autor: monry »

Nigdy o takiej szkole nie słyszałem więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Muszę przyznać, że jak najbardziej również bardzo fajną sprawą jest to, aby sami nauczyciele również odbywali szkolenia. Ciekawie o tym napisano w http://di.com.pl/jak-mozna-zwiekszyc-sw ... ciel-66179 i fajnie można się dowiedzieć jak można zwiększyć swoje kompetencje jako nauczyciel.
adżela

Re: Szkoła Europejska

Post autor: adżela »

Ja tam nie lubię daleko uciekać, dlatego cieszę się, że Bydgoska Szkoła Wyższa mnie przyjęła na dietetykę. Jestem na II roku i w życiu nie zamieniłabym tej szkoły na żadną inną. To cudowne, jak wiele mogę się dowiedzieć właśnie z tego kierunku. Powoli modyfikuję dietę dla siebie, a z czasem i dla członków rodziny.
ODPOWIEDZ