Jak dbać o dłonie?

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Awatar użytkownika
Króliczek
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:15

Jak dbać o dłonie?

Post autor: Króliczek »

Zadbane i wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego warto o nie dbać i urozmaicać dłonie pięknym manicure. Serdecznie polecam produkty victorii VYNN do manicure metodą hybrydową.
Awatar użytkownika
zdecydowany
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2019, 11:23

Re: Jak dbać o dłonie?

Post autor: zdecydowany »

Ja myślę, że często stosowanie kremu ma sens.

karabin maszynowy m4
Awatar użytkownika
RIonka99
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:44

Re: Jak dbać o dłonie?

Post autor: RIonka99 »

Ja uwielbiam lakiery hybrydowe od Victoria Vynn. Tu https://victoriavynn.com/ można zobaczyć wszystko co mają w ofercie. Ich lakiery są świetne jeśli chodzi o jakość i kolorystykę. Mój numer jeden to ten kolor:

Obrazek
Awatar użytkownika
gosiak
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2019, 11:04

Re: Jak dbać o dłonie?

Post autor: gosiak »

Przede wszystkim regularnie, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja ma tendencję do przesuszania skóry. Moim sprawdzonym kremem do rąk jest taki nawilżający z Prouve, można go na https://www.prouve.com/ zamówić jak i inne do pielęgnacji ciała. Różnicę od razu po użyciu czuć. Skóra jest gładka , nawilżona, skład ma bardzo dobry, z algami i olejem Canola. Po nim też dłonie nie są tłuste ani wilgotne.
Awatar użytkownika
goplana
Posty: 30
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:47

Re: Jak dbać o dłonie?

Post autor: goplana »

dłonie to też paznokcie, nie można o tym zapominać :) ja kiedyś miałam z tym duży problem bo przez lata noszenia hybrydy były w opłakanym stanie... teraz regularnie fuduje sobie takie domowe kuracje i efekty są spektakularne :) jednym z moich kosmetyków jest np ta bio oliwka z eveline. ma działanie multiodżywiające, świetnie nawilża skórki, wzmacnia i nabłyszcza paznokcie.

olejek z oregano właściwości
Martik4
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2020, 11:06

Re: Jak dbać o dłonie?

Post autor: Martik4 »

Teraz po tych płynach do dezynfekcji to miałam duży problem z dłońmi, były tak suche jak jakaś tarka, najpierw wjechał peeling z cukru, probowałam parafiny ale dało efekt na chwilę i tak smaruje czesto kremem do rak od eveline do mocno suchej. W sumie kupiłam od nich horex.pl/eveline.html, dwa strawberry to ten sie słabo sprawdził ale ten sos daje rade ale smaruje nawet czasem z 2-3 razy dziennie.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2020, 14:59 przez Martik4, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
melorka
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2020, 8:20

Re: Jak dbać o dłonie?

Post autor: melorka »

ja od zawsze mialam problem z suchą skórą dłoni, sporo kremów przetesowałam i jakos srednio, ale odkad uzywam dermofuture z pajęczym jedwabiem, to widze w koncu poprawe :) nawilzone, zregenerowane :) rewelacja, a do tego cena jest bardzo przystepna
Awatar użytkownika
alleg
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Jak dbać o dłonie?

Post autor: alleg »

Ja to staram się kremować, ale też i próbuję z manicure kraków od https://jadoreinstytut.com/dlonie-i-stopy/manicure/ . Nie wiem, czy idę w dobrym kierunku, ale wiem, że zdrowe i zadbane dłonie to ważna sprawa w pracy i nie mam zamiaru temu zaprzeczać. Lubię o siebie dbać, a to tylko jeden z procesów.

mmedica opinie
ODPOWIEDZ