Najlepsze lakiery żelowe

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Awatar użytkownika
Króliczek
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:15

Najlepsze lakiery żelowe

Post autor: Króliczek »

Jesteś fanką manicure hybrydowego? A może chcesz zacząć przygodę z manicure hybrydowym? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą na stronie victoriavynn.com. Zakupisz tam najlepsze lakiery hybrydowe.

przyślij przepis gazeta
Awatar użytkownika
Bonami01
Posty: 24
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:06

Re: Najlepsze lakiery żelowe

Post autor: Bonami01 »

Wysokiej jakości lakiery do malowania paznokci, w tym także żelowe można znaleźć tutaj - https://www.cocolita.pl/lakiery. Wybór jest spory i można znaleźć nie tylko lakiery kolorowe, ale również bezbarwne i utwardzające. Dzięki temu można zafundować sobie profesjonalny manicure, jak z salonu kosmetycznego.
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Re: Najlepsze lakiery żelowe

Post autor: rowelka »

Chyba mówisz o tej stronie https://victoriavynn.com/ ? W sumie dzięki, że mnie na nią naprowadziłaś, bo wiesz, potrzebuję zestawu lakierów dla mojej pracowni paznokciowej, a chciałam i inne marki, poza tą najbardziej znaną wypróbować. Więc chętnie sprawdzę ten sklep Victoria Vynn i dam znać , co myślę. Na początek może jakąś próbkę zamówię.

łamanie ciszy wyborczej
Awatar użytkownika
night
Posty: 59
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:48

Re: Najlepsze lakiery żelowe

Post autor: night »

Ja sie na tym nie znam, ale może i macie rację.
Awatar użytkownika
iga
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2019, 8:52

Re: Najlepsze lakiery żelowe

Post autor: iga »

Hm, a ja słyszałam,że firma KONAD ma porządnej jakości lakiery hybrydowe konadnail.pl , o głębokim kolorze i łatwym nakładaniu. Czy może ktoś na forum to podtrzymać? Zgadzacie się z tą opinią gdzieś tam zasłyszaną? Wydaje mi się, że po prostu lepiej zapytać, niż kupować w ciemno i potem żałować. Zgadzacie się ze mną.
ODPOWIEDZ