Branża ślubna - katalog usług

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Króliczek
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:15

Branża ślubna - katalog usług

Post autor: Króliczek »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą strony Cozweselem. Znajdziesz na niej najważniejsze usługi z branży ślubnej obejmujące organizację wesela, transport gości, kamerowanie i fotografowanie.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: kalinka »

A skoro już o ślubie i weselu mowa, to jak wyglądało u Was przystrojenie samochodu? Zdecydowaliście się na skromne dekoracje, czy wręcz przeciwnie? Z jakim wyprzedzeniem przed weselem należałoby o tym pomyśleć?
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: Michel »

No jest to świetne według mnie. Oszczędza dużo czasu na szukaniu. Polecam zdecydowanie każdemu przyszłemu Panu Młodemu.
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
devill
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:46

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: devill »

W takiej czy innej branży bywa tak,że przygotowany wcześniej projekt musimy pokazać klientowi a tu zapomnieliśmy laptopa. Bywa tak? Oczywiście,że bywa. Dlatego dobrze jest się zabezpieczyć i zakupić Napędy optyczne na Ceneo dysk zewnętrzny. To na niego możemy zgrać zrobiony projekt i spokojnie spakować do choćby torebki, gdyż dyski te są tak małe,że praktycznie mieszczą się wszędzie.

iphone 3 g cena
Awatar użytkownika
mailowa
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2019, 9:28

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: mailowa »

komuś przed ślubem na pewno przydadzą się rzeczy i instrukcje które tutaj wymieniliście. Ja jeszcze mogę dodatkowo wspomnieć o dekoracjach które muszą się znaleźć na weselu, oczywiście mam na myśli tutaj głównie balony czy konfetti z https://godanparty.pl/

transport lublin anglia
Awatar użytkownika
loretta
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:13

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: loretta »

Ślub i wesele to zbyt ważne tematy, żeby było byle jak. Na weselu wszystko musi zagrać, łącznie z orkiestrą ;) Warto zwrócić uwagę na dekoracje weselne, zwłaszcza te z balonów robią ostatnio furorę i sporo tego widzę. Tu masz niezły wybór https://www.lilkabalony.pl/

jak dodac wideo na instagrama
Awatar użytkownika
magiczna
Posty: 12
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:34

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: magiczna »

teraz jest tyle mozliwosci, jesli chodzi o organizacje wesela, ze naprawde mozna zrobic impreze mega, ktora wszyscy dlugo, dluuugo beda wspominac :) gdyby ktos z was nadal poszukiwal atrakcji na wesele, to polecam pokaz barmanski w wykonaniu grupy speedbar, sa swietni, takie show to cos, czego goscie nie maja okazji ogladac na codzien :)

rozdajemy choinki
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: Delicja »

W jeden ślub może spokojnie być zaangażowanych kilka firm i tak najczęściej to oczywiście wygląda. Myślę, że tu warto postawić na profesjonalne, sprawdzone firmy. Ja tak znalazłam fajną fotobudkę od http://fotobudazwooda.pl Zastanawiam się nad tkaą opcją.

umarex m p
Awatar użytkownika
biedronkawroc
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 3:01

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: biedronkawroc »

Powinieneś poszukać odpowiedzi gdzieś indziej. Tutaj raczej ciężko będzie Ci znaleźć rzetelną pomoc.
Człowiek staje się ateistą, gdy poczuje się lepszy od Boga.
Awatar użytkownika
aarielkaa
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:55

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: aarielkaa »

Na pewno są tutaj już takie tematy. Użyj wyszukiwarki, na pewno coś znajdziesz.
Włóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
Awatar użytkownika
TFT
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2020, 4:44

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: TFT »

Do katalogu warto dopisać firmę https://passionforwedding.pl/ zajmującą się robieniem od A do Z wesel oraz ślubów. Na stronie znajdziesz dokładną rozpiskę czym oni się zajmują.
Grębjan

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: Grębjan »

A znacie takie miejsce jak Folwark Ruchenka? Przepiękne gospodarstwo ze stodołą, która ma już przeszło sto lat. Można tam zorganizować bajkowe przyjęcie, jak z amerykańskiego filmu. Ślub cywilny w plenerze pod gołym niebem - która dziewczyna o tym nie marzy. Folwark Ruchenka jest najpiękniejszym miejscem na spełnianie tego typu marzeń. Gorąco polecam.

miechów gazeta
amii

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: amii »

Powiem wam, że każda Pani Młoda chce się czuć wyjątkowo i niepowtarzalnie - dlatego szukanie sukni ślubnej jest naprawdę wymagające. Ja po długich poszukiwaniach znalazłam firmę Suknieboho.pl i u nich wpadła mi w oko suknia Barcelona 6, która jest naprawdę wyjątkowa.

kabel podwójnie ekranowany
Błyskotliwaa

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: Błyskotliwaa »

Super opcją może być też ślub w plenerze. Tutaj https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ możecie poczytać na temat jego organizacji. Organizacja wesela i ślubu w plenerze może wiązać się jednak z pewnymi wyzwaniami, takimi jak pogoda (deszcz, upał, wiatr), konieczność wynajęcia dodatkowego wyposażenia (np namioty) oraz konieczność uzyskania odpowiednich pozwoleń w niektórych miejscach. Dlatego warto dokładnie przemyśleć i przygotować plan B na wypadek niekorzystnych warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidywalnych sytuacji.
Łukasz

Re: Branża ślubna - katalog usług

Post autor: Łukasz »

Zdecydowanie mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie świetnie przygotowany poradnik ślubny, w którym znajdziecie m.in. pomysły na wieczór kawalerski . Sam z niego korzystałem i bardzo mi to pomogło.

trawka cena
ODPOWIEDZ