hinduska restauracja

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Miruś25

hinduska restauracja

Post autor: Miruś25 »

Witam, lubicie od czasu do czasu posmakować czegoś zupełnie innego? Kuchnia hinduska to bogactwo i różnorodność smaków. Obecnie możemy coraz częściej posmakować tej niezwykłej orientalnej kuchni również w Polsce. Mysle, że hinduska restauracja warszawa praga może przypaść wam do gustu. Spróbowalibyście takiej kuchni?

KEY REVO Ramię zwiększające kąt otwarcia

nać

Re: hinduska restauracja

Post autor: nać »

Mamy do przygotowania wspólnie z rodzeństwem przyjęcie imieninowe dla mamy. Co myślicie o restauracji Bubbles w Warszawie? Namiar dostałam od znajomej ponoć można tam bardzo fanie spędzić czas oraz smacznie zjeść. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i miła.

Awatar użytkownika
merka
Posty: 124
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Re: hinduska restauracja

Post autor: merka »

Ja wręcz przeciwnie - nienawidzę gotować i robię to naprawdę okazyjnie. Na co dzień obiady jadamy w restauracjach. Polecam pyszną
restaurację https://www.dragonbox.pl/ we Wrocławiu, gdzie znajdziecie ogromny wybór dań w menu. Wszystkie dania są przepyszne, z dodatkiem orientalnych przypraw.

ekrany projekcyjne

Sławomir

Re: hinduska restauracja

Post autor: Sławomir »

Razem z moimi przyjaciółmi lub rodziną regularnie spotykamy sie w restauracji z kuchnią japońską - https://www.lodz.sushiworld.pl/ . Według mnie mają bardzo dobre ceny oraz najlepsze sushi jakie można zjeść w Łodzi, a do tego mają bardzo miłą obsługę. Wszelkie informacje o ich menu znajdziecie na stronie.

miśka

Re: hinduska restauracja

Post autor: miśka »

Też myślałam o otwarciu takiej restauracji, bo długo przebywałam zagranicą i sporo nauczyłam się o tej kuchni. Fajnie byłoby prowadzić taką restauracje u nas w kraju. Zapisałam się do grupy warszawska gastronomia https://www.facebook.com/groups/166207460532845 i zdobywam wiedze odnośnie rozpoczęcia takiego biznesu

g-mineral

ODPOWIEDZ